گزارش اختصاصی از جشن امضای آلبوم “با قرص ها می رقصد” کاوه آفاق به همراه آلبوم تصاویر

دیشب ، در بیستم بهمن ماه راس ساعت ۱۸ در شهرکتاب پالادیوم (بوک لند) مراسم پرشور جشن امضای آلبوم با حضور بی نظیر طرفدارنِ کاوه آفاق برگزار شد.

به گزارش دوفصل ، این مراسم ، که با حضور دست اندر کاران و زحمت کشان حوزه ی موسیقی نظیرِ آقایان آرمان مهربان به عنوان تنظیم کننده ، میرزاباقریان و آقای محمد حسین تفرشی و دیگر عواملی که در شنیده شدن این اثر زیبا همکاری داشتند ، برگزار شد و با حضور چشم گیر مخاطبان روبرو شد.

کاوه آفاق در این مراسم ضمن عرض تشکر  احترام به تمام کسانی که  برای این جشن امضا به این مکان آمده بودند ، در اواسط مراسمِ جشن امضا ، قطعه ی معروف “شال” را برای طرفدارانش به اجرا درآورد که حضار ، با همراهی در خواندن این قطعه و اشک هایی که از چشمان برخی از طرفداران سرسخت کاوه آفاق جاری بود ، استقبال خود را از این مراسم نشان دادند.

در طی مراسم مهمانان با کاوه آفاق و بعضا دیگر اعضا گروه عکس هایی به عنوان یادگاری می گرفتند که در این میان واکنش مردمی کاوه آفاق بسیار جالبِ توجه بود.

در انتها و در حاشیه ی مراسم حضور آقای آراد آریا ، از دیگر فعالان موسیقی کشور در حوزه ی موسیقی راک نیز به نوبه ی خود جالب توجه بود که در پستی جداگانه به آن خواهیم پرداخت.

برای مشاهده ی گزارش ویدیویی کلیک کنید 

آلبوم تصاویر :(برای بزرگنمایی کلیلک کنید)

434 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *