گزارش ویدیویی (اختصاصی) از جشن امضاء آلبوم "با قرص ها می رقصد"اثر کاوه آفاق

دیشب ، در بیستم بهمن ماه راس ساعت ۱۸ در شهرکتاب پالادیوم (بوک لند) مراسم پرشور جشن امضای آلبوم با حضور بی نظیر طرفدارنِ کاوه آفاق برگزار شد.

به گزارش دوفصل ، این مراسم ، که با حضور دست اندر کاران و زحمت کشان حوزه ی موسیقی نظیرِ آقایان آرمان مهربان به عنوان تنظیم کننده ، میرزاباقریان و آقای محمد حسین تفرشی و دیگر عواملی که در شنیده شدن این اثر زیبا همکاری داشتند ، برگزار شد و با حضور چشم گیر مخاطبان روبرو شد.

کاوه آفاق در این مراسم ضمن عرض تشکر  احترام به تمام کسانی که  برای این جشن امضا به این مکان آمده بودند ، در اواسط مراسمِ جشن امضا ، قطعه ی معروف “شال” را برای طرفدارانش به اجرا درآورد که حضار ، با همراهی در خواندن این قطعه و اشک هایی که از چشمان برخی از طرفداران سرسخت کاوه آفاق جاری بود ، استقبال خود را از این مراسم نشان دادند.

در طی مراسم مهمانان با کاوه آفاق و بعضا دیگر اعضا گروه عکس هایی به عنوان یادگاری می گرفتند که در این میان واکنش مردمی کاوه آفاق بسیار جالبِ توجه بود.

در انتها دوفصل ، گزارشی ویدیویی تهیه کرده که به همراه اجرای زیبای قطعه ی “شال” ، _یکی از قطعه های پر طرفدار کاوه آفاق_  مزین شده است.

شما را به تماشای این ویدیو دعوت می کنیم:

 

برای تماشای آلبوم عکس این رویداد ، برو روی “این لینک” کلیک کنید

255 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *