کنسرت سالار عقیلی تمدید شد

 

 

548431_154کنسرت «سالار عقیلی» و گروه راز و نیاز دوشنبه ۲۶ بهمن ماه در قالب سی و یکمین جشنواره موسیقی فجر در تالار وحدت برگزار خواهد شد.

سالار عقیلی به همراه گروه وزیری ۲۳ بهمن در تالار وحدت روی صحنه می رود که به دلیل استقبال زیاد، او به همراه گروه راز و نیاز ۲۶ بهمن در قالب جشنواره موسیقی فجر اجرا خواهد داشت.

سالار عقیلی که حاشیه های زیادی پس از حاضر شدنش در شبکه من و تو پیرامون فعالیت های هنری وی به وجود آمد پس از آن «حمیدرضا نوربخش» مدیر سی‌ویکمین جشنواره‌ی موسیقی فجر- اعلام کرد: «بعد از حواشی به وجود آمده درباره‌ی سالار عقیلی، کمیته‌ی نظارت بر جشنواره اعلام کرد که شرایط برای حضور ایشان در جشنواره فراهم نیست؛ اما با توجه به اینکه او خواننده‌ی شناخته شده‌ای است و در این مدت خدمات بسیاری نیز انجام داده‌ است، من و دیگر مسوؤلان جشنواره تمامی تلاش خود را انجام دادیم تا ایشان به جدول جشنواره بازگردند. خوشبختانه وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز نسبت به این موضوع، موضع روشنی داشته‌اند،‌ از سوی دیگر مسوؤلان جشنواره معتقدند که نباید با هنرمندان برخوردی قهری داشت»

دو فصلی های عزیز برای تهیه بلیت و کسب اطلاعات بیشتر از این کنسرت که دوشنبه ۲۶ بهمن در تالار وحدت اجرا می شود به سایت تیوال مراجع کنند.

120 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *