اولین اجرا از گروه‌های موسیقی تلفیقی توسط گروه موسیقی " اوان " در سی و یکمین جشنواره موسیقی فجر + عکس

اولین اجرا از گروه‌های موسیقی تلفیقی به اجرای گروه موسیقی ” اوان ” اختصاص داشت . این بخش برای اولین بار به جشنواره‌ موسیقی فجر اضافه شده است تا فعالان موسیقی در قالب ۱۱ گروه در جشنواره به اجرای برنامه بپردازند .

به گزارش روابط عمومی سی‌ویکمین جشنواره موسیقی فجر ، ” اوان ” با ارکستری پر و پیمان، در حالی روی صحنه‌ی فرهنگسرای ارسباران ظاهر شد که درامر گروه – فرید فرزیان‌‍ور – در حال سلفی گرفتن با مخاطبانِ گروهش بود . آنها ابتدا ” اوان هشت ” را اجرا کردند و بعد از اتمام این قطعه ، به خاطر تاخیر پیش‌آمده در آغاز برنامه عذرخواهی کردند .

در قطعه‌ی دوم این گروه ، ” اوان سه ” اجرا شد که در این بخش ” میلاد مرادی ” – کمانچه -، ” رشاد شالپوش ” – دیوان – و ” دانیال جلالی ” – ساکسیفون – نواختند . در این قطعه ” علیرضا برزگر ” به عنوان نوازنده‌ی سنتور نیز به گروه اضافه شد . برزگر در طول اجرای این قطعه ، چند باری ” دیوان ” و ” عود ” ش را با یکدیگر عوض ‌کرد تا قطعاتِ آهنگسازی شده را اجرا کند .

” اوان نه ” ‌ تمی کردی داشت و تماتیک‌ترین قطعه‌ی اجرا شده توسط این گروه بود . بعد از اجرای این قطعه بود که نوازندگان معرفی شدند ؛ اما قطعه‌ی چهارم ، بیشترین نوسان را داشت و چندین بار ریتم کار عوض شد و در بخش‌هایی از قطعه ، ریتم تند و گاهی کند شد .

در این اجرا ” حمید نعیمی قمی ” – گیتار الکتریک – ” علیرضا برزگر ” – سنتور – ، ” دانیال جلالی ” – ساکسیفون -، ” فرید فرزیان پور ” – درامر – ” میلاد مرادی ” – کمانچه -، ” مهرداد مهدی ” – آکاردئون – ” آرش ضرابی ” – کنترباس – ” برزو بهرامی گرجی ” – پرکاشن – و ” رشاد شالپوش ” – دیوان و عود می‌نوازند .

در ادامه می توانید عکس های گرفته شده از این اجرا را از پنجره ی ۲ فصل مشاهده نمایید :

107 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *