اولین اجرای گروه‌های موسیقی پاپ در سی و یکمین جشنواره موسیقی فجر با اجرای " محمد علیزاده " اغاز شد + عکس

سومین روز جشنواره موسیقی با اولین اجرای گروه‌های موسیقی پاپ همراه شد و در این میان ” محمد علیزاده ” – خواننده‌ی نام آشنای موسیقی پاپ – در سالن میلاد نمایشگاه روی صحنه رفت . او در این اجرا به این مساله اشاره کرد که برخی از مخاطبانش به این مساله اشاره دارند که او چرا آلبوم جدیدی را منتشر نمی‌کند و این در حالی است که حالا دارد مراحل تولید آلبوم جدیدی را از سر می‌گذراند که باید آن را اثری متفاوت دانست .

” محمد علیزاده ” پس از گذشت سه روز از جشنواره ، بخش پاپ این رویداد را آغاز کرد تا در دو سانس روی صحنه برود . برنامه با همنوازی نوازندگان گروه او آغاز شد و سپس این خواننده روی صحنه آمد و قطعه‌ی ” خیلی برام عزیزه خاطرت ” را به عنوان اولین اثر اجرا کرد . بعد از پایان این قطعه ، نسبت به حضورش در جشنواره موسیقی فجر ابراز رضایت و به این نکته اشاره کرد که از حضورش در جشنواره خاطرات خوبی دارد .

او قطعه‌ی محبوب ” هواتو کردم ” که تیتراژ سریال تلویزیونی ” خروس ” بود را با همراهی و زمزمه مخاطبان اجرا کرد . قطعات احساس ، زخم ، کجا میری ، فکرشم نکن و حس آرامش ، دیگر قطعاتی بودند که این خواننده‌‌ی پرطرفدار اجرا کرد . او سپس به معرفی اعضای ارکستر خود پرداخت . گروه علیزاده را علاوه بر خود او به عنوان سرپرست و خواننده ، ایمان ذاکری نوازنده درامز ، اشکان موسوی نوازنده ویولن ، علی پورنگهبان نوازنده گیتار باس ، امیرحسین اویسی نوازنده پیانو و کیبورد ، محمد شعبانی نوازنده سازهای کوبه ای ، سعید عباسی نوازنده کیبورد ، بهمن میرزا زاده نوازنده بوزوکی ، علیرضا شهباری نوازنده گیتار الکتریک ، اشکان صدیق آذر نوازنده سینتی سایزر و عظیم روحانی نوازنده گیتار کلاسیک تشکیل می‌دادند که با معرفی هر یک از آنها توسط علیزاده ، مورد تشویق بسیار حاضرین در سالن میلاد قرار می گرفتند .

پس از این اتفاق ، ” محمد علیزاده ” قطعه‌ی ” شهرباران ” را که جزو پرطرفدارترین آثار اوست ، در میان استقبال و همخوانی مخاطبانش خواند و پس از آن ” همینه که هست ” را اجرا کرد .

علیزاده در میان اجراهایش قطعه ای جدید خواند که هنوز نسخه استودیویی آن منتشر نشده است ، او این قطعه را به همه شنوندگان تقدیم کرد و پس از آن اثر ” عزیزم ” را خواند . دو قطعه ” برگرد ” و ” بی حوصله ” قطعاتی دیگر بودند که پس از صحبت های علیزاده خوانده شدند و آخرین اثری که در این کنسرت خوانده شد قطعه ” جزتو ” بود . اثری که یکی از پرطرفدارترین اجراهای این برنامه بود و به درخواست مخاطبان دو بار اجرا شد .

اعضای گروه محمد علیزاده همچنین یک اجرای دیگر در ساعت ۲۱ در همین سالن برای مخاطبانشان دارند .

در ادامه میتوانید عکس های گرفته شده از این اجرا را از پنجره ی ۲ فصل مشاهده نمایید :

115 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *