اسکار نگرفتن دی کاپریو ، سوژه ی جدید صنعت بازی های رایانه ای !

شما می‌توانید در این گیم ۸-بیتی به جای دی‌ کاپریو ، که پنج بار نامزد دریافت جایزه اسکار شده بازی کنید و بالاخره وی را به آرزویش برسانید !

این طور که مشخص است ، دنیا به این که لئوناردو دی‌ کاپریو بالاخره اسکارش را ببرد نیازی مبهم دارد ، اما تا آن زمان ، کمپانی دِ لاین ، این بازی را ساخت ، تا شاید بتوانیم کمی از عصبانیت خود را در آن خالی کنیم .

” خشم فرش قرمزی لئو ” ( leos red carpet rampage ) نام بازی به سبک آرکِید است که در آن دی‌ کاپریو با عصبانیت هر چه تمام تر روی فرش قرمز میدود و مسابقه می‌دهد تا به جایزه اسکاری که انتظارش را میکشید برسد . در این بین ، موانعی مانند پاپاراتزی‌ها ، مصاحبه‌کننده‌ها ، کوه یخی که تایتانیک را غرق کرد مانع رسیدن او به اسکار خواهند شد ،و فقط در صورتی که دکمه اسپیس را به موقع فشار دهید ، او می‌پرد و میتواند از این موانع عبور کند .

به علاوه ، فرصت های زیادی نیز برای مسابقه دادن با دیگر نامزدها برای دریافت جایزه بهترین بازیگر وجود دارد که از آنها میتوان به بازیگرانی همچون مایکل فاسبندر در نقش استیو جابز ، برایان کرانستون در نقش ترامبو ، ادی ردمین در نقش لیلی البه ( از فیلم ” دختر دانمارکی ) اشاره کرد . و راهنمایی ما به شما این است که از ظاهر کسی در باره ی او قضاوت نکنید ؛ ممکن است لباس فضایی ” مریخی ” مت دیمون سنگین به نظر برسد اما این از سرعت وی کم نمی کند و حسابی تند می‌دود !

بین راند های بازی چند مینی‌گیم طراحی شده اند : شما می‌توانید سخنرانی دریافت جایزه اسکار خودتان را بنویسید یا سعی کنید یک نامزد سیاه‌ پوست پیدا کنید ( که عملا غیرممکن است ) . حتی می‌توانید صحنه معروف قرص خوردن دی‌ کاپریو در ” گرگ وال استریت ” را هم بازسازی کنید .

بدون شک بازی کردن این بازی از صبر کردن تا روز بیست و هشتم فوریه برای تماشای اسکار بهتر است .

در ادامه شما را به دیدن تصاویری از گیم پلی این بازی دعوت می کنیم :

144 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *