site hit counter

حق نمایش فیلم ” فروشنده ” ساخته جدید اصغر فرهادی که در بخش بازار جشنواره بین‌المللی فیلم برلین حضور دارد به چندین کشور خارجی فروخته شد .

کمپانی فیلم ممنتو که مسئولیت توزیع بین‌المللی فیلم ” فروشنده ” اصغر فرهادی را بر عهده دارد ، در جریان بازار فیلم اروپا در جشنواره فیلم برلین ، قرارداد نمایش این فیلم را با توزیع‌کنندگانی از کشورهایی چون ایتالیا ، سوئیس ، ژاپن ، کره‌جنوبی ، لهستان ، پرتغال ، یونان و همچنین کمپانی توزیع‌کننده فیلم در خاورمیانه منعقد کرد .

به گزارش اسکرین‌دیلی ، فیلم ” فروشنده ” در طول فصل زمستان فیلمبرداری شده و هم‌اکنون در مرحله پس از تولید قرار دارد و هنوز جزئیات زیادی از داستان آن منتشر نشده است ، اما فرهادی این فیلم را داستانی معاصر روایتگر زندگی زوجی توصیف کرده است که رابطه آنها به سبب فشارهای اجتماعی رو به خشونت می‌رود .

ظاهرا این فیلم در بازار جشنواره بین‌المللی فیلم برلین بدون عنوان عرضه می‌شود ، گرچه پیش از این نام ” فروشنده ” از سوی سازندگان برای این اثر سینمایی انتخاب شده بود .

در این فیلم بازیگران مورد نظر فرهادی یعنی ترانه علیدوستی ( بازیگر فیلم درباره الی ) و شهاب حسینی ( بازیگر فیلم برنده خرس طلای برلین و اسکار خارجی جدایی ) نقش‌های اصلی را ایفا کرده‌اند .

جشنواره‌ی فیلم برلین از ۲۲ بهمن تا ۲ اسفند ماه در آلمان برگزار می‌شود .

دیدگاهی بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.