تاریخ عرضه ی نسخه ی بلوری جنگ ستارگان ۷ مشخص شد ! + تریلر

جنگ ستارگان ۷ ( Star Wars: The Force Awakens ) اکنون پر فروش ترین عنوان ۲۰۱۵ ، با فروشی بیش از ۲ میلیارد دلار در باکس آفیس است . البته بخش قابل توجهی از این پول به خاطر طرفداران جنگ ستارگان بود که دوباه و دوباره به تماشای آن می آمدند و بخش دیگر آن به خاطر طرفداران سینما بود که از سال ۲۰۰۵ که عنوان Revenge of the Sith از این سری ساخته شد درباره ی سرنوشت آن کنجکاو بودند .

آیا آن حس بی صبری که قبل از ۱۸ ام دسامبر ۲۰۱۵ برای جنگ ستارگان ۷ داشتید را به خاطر دارید ؟ بی شک در بین هموطنان ما کسانی بوده اند که در صف منتظر شده اند تا جزو اولین کسانی باشند که به عصر جدیدی از جنگ ستارگان وارد می شوند و این حس را داشتند که قرار است یک فیلم خاص را تجربه کنند ؛ و زمانی که فیلم به پایان رسید ، دلشان برای این حس تنگ شد و دوباره در صف ایستادند تا دوباره آن را تجربه کنند . اما اکنون ، شما میتوانید این حس را دوباره و دوباره تجربه کنید چرا که ” دیزنی ” و ” لوکاس فیلم ” ( Disney and Lucasfilm ) قصد دار نسخه ی فیلم خانگی این اثر را عرضه کنند . شما میتوانید هم اکنون تریلر فیلم خانگی جنگ ستارگان ۷ ( Star Wars: The Force Awakens ) را در زیر مشاهده کنید :

به گفته ی سایت StarWars.com ، در طی یک جلسه ی سهام داران ، رئیس دیزنی _ Bob Iger _ تاریخ های جدید برای عرضه ی نسخه ی دیجیتالیِ جنگ ستارگان ۷ ( Star Wars: The Force Awakens ) اعلام کرد . این فیلم به ۲ شکل پک کومبو ی بلوری ( Blu-ray Combo Pack ) در ۱ ام آپریل و چند روز بعد از آن در ۵ ام آپریل به شکل DVD عرضه خواهد شد . ( ویدیو ی تاریخ عرضه در بالا قابل مشاهده است ) .نسخه ی بلوری با امکانات ویژه ای همراه خواهد بود که از آن ها میتوان به پشت صحنه ، مستندات و صحنه های حذف شده اشاره کرد ؛ شما میتوانید این امکانات ویژه را به طور کامل در ادامه ی مطلب بخوانید :

The Story Awakens: The Table Read _ آشنایی عوامل با یکدیگر و روزی که دور هم جمع شدند تا با هم فیلمنامه را بخوانند .
Building BB-8 _ در این قسمت میتوانید ببینید که فیلمسازان چگونه ربات ( droid ) جدید را ساختند و به فیلم وارد کردند .
Crafting Creatures _ چگونگی خلق جانوران جدید در فیلم توسط فیلمسازان .
Blueprint of a Battle: The Snow Fight _ نگاهی نزدیکتر به نبرد با شمشیر بین Rey و Kylo Ren .
John Williams: The Seventh Symphony _ آهنگ ساز افسانه ای و نگرش شخصی اش از کارهایش در جنگ ستارگان ۷ .
ILM: The Visual Magic of The Force _ نگاهی نزدیک تر به جلوه های بصری و هنرِ دیجیتالی این اثر .
Force For Change _ در قسمت مشاهده کنید که چگونه جنگ ستارگان باعث شد که طرفداران آن در سراسر جهان کنار هم جمع شوند تا به دیگری کمک کنند .
Deleted Scenes _ صحنه های حذف شده .

star-wars-7-froce-awakens-blu-ray

همچنین جنگ ستارگان ۷ ، به شکل پک های لیمیتد ادیشن ( exclusive limited edition Blu-ray packs ) در برخی مغازه های خاص به فروش خواهد رسید . از این مغازه ها میتوان به Target و Walmart و Best Buy اشاره کرد . هر یک از این پک ها شامل امکانات ویژه و artwork های انحصاری اند :

TARGET – The Target Star Wars: The Force Awakens Blu-ray Combo Pack : که شامل بسته بندی خاص و ۲۰ دقیقه محتوی اضافه است که از این محتوی میتوان به مصاحبه های پخش نشده از Daisy Ridley و John Boyega و نگاهی دقیق تر به لباس ها و اسلحه های فیلم اشاره کرد .
WALMART – The Walmart Star Wars: The Force Awakens Blu-ray Combo Pack : که شامل بسته بندی خاصِ BB-8 ، و دیسک تجاریِ Star Wars Galactic Connexions می شود .
BEST BUY – The Best Buy Star Wars: The Force Awakens Blu-ray Combo Pack : که شامل بسته بندی خاصِ SteelBook می شود .

star-wars-7-force-awakens-blu-ray-set

با این حال جنگ ستارگان ۷ ، هنوز در سینما ها قابل مشاهده است ؛ پس هنوز برای دیدن آن روی پرده ی بزرگ سینما وقت باقیست . احتمال دارد بعد از ۱ ام و ۵ ام آپریل نیز این امر ادامه یابد .

Star Wars: Episode VII – The Force Awakens اکنون بر روی پرده ی سینما هاست . به دنبال آن Rogue One: A Star Wars Story در ۱۶ ام دسامبر ۲۰۱۶ ، Star Wars: Episode VIII در ۱۵ دسامبر ۲۰۱۷ ، the Han Solo Star Wars Anthology film در ۲۵ ام مِی ۲۰۱۸ ، به روی پرده خواهند رفت . انتظار میرود که Star Wars: Episode IX در ۲۰۱۹ و the third Star Wars Anthology film نیز در ۲۰۲۰ به روی پرده بروند .

140 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *