نیکلاس کیج این بار با " انتقام " کارگردانی می کند !

به گفته ی اسکرین دیلی ، نیکلاس کیج برای کارگردانی فیلمی با عنوان ” انتقام: یک داستان عاشقانه ” انتخاب شده است .

این فیلم درباره کارآگاهی است که روی یک پرونده کار می‌کند که درباره آزار یک زن توسط چهار مرد است .

تولید این پروژه از ۴ آوریل در آتلانتای جورجیا شروع خواهد شد .
99062

کیج درباره این پروژه گفت : ” از کار کردن روی این پروژه خیلی هیجانزده هستم و با توجه به این که این فیلم با اقتباس از کتابی از جویس کرول اوتس ساخته می‌شود ، آوردن این رمان روی پرده برایم خیلی مهم است . ”

سپس افزود : ” قصه گفتن همیشه برایم جالب بوده و این که با این گروه با استعداد کار کنم تا داستانی از رنج یک زن را روایت کنم ، خیلی مایه افتخارم است . ”

جویس کرول اوتس از نویسندگان بزرگ معاصر آمریکاست و جان منکویچ کار نوشتن فیلمنامه اقتباسی از رمان ” تعدی: یک داستان عاشقانه ” را انجام داده است . ”

مایکل مندلسون ، هرولد بکر و مایک لیوم تهیه کنندگان این فیلم هستند .

مندلسون نیز کار کردن با کیج را خیلی خوشایند خواند و از او به عنوان مردی باشخصیت و بازیگری توانمند یاد کرد. این دو پیش از این در پروژه‌های دیگری از جمله ” ارباب جنگ ” ، ” وحشی در قلب ” و ” صخره سرخ غربی ” همکاری کرده بودند .

نیکلاس کیج ۵۲ ساله ، بازیگر ، تهیه‌کننده و کارگردان آمریکایی است که سال ۱۹۹۵ جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش اول مرد ، یک جایزه گلدن گلوب و یک جایزه انجمن بازیگران فیلم را برای بازی در فیلم ” ترک لاس وگاس ” به دست آورد . بعد از این فیلم با حضور در فیلم‌های مشهوری همچون ” صخره سرخ غربی “، ” تغییر چهره ” ، ” هواپیمای محکومین ” ، ” شهر فرشته‌ها ” و ” گنجینه ملی ” به شهرت بسیار دست یافت . نیکلاس کیج برای بازی در فیلم ” اقتباس ” برای دومین بار نامزد دریافت جایزه اسکار شد . وی همچنین در سال ۲۰۰۲ فیلم خود را با نام ” سانی ” کارگردانی کرد که به همین علت نامزد دریافت جایزه‌ای از جشنواره فیلم آمریکایی دوول ( در فرانسه ) شد .

98 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *