تازه ترین آلبوم رسمی " پیمان حاجی زاده " با عنوان " ته مله سنگ تراشون "

” پیمان حاجی زاده ” خواننده موسیقی پاپ ، که به خاطر آهنگ مازندرانی ” ته مله سنگ تراشون ” مشهور است ، خبر داد که به زودی اش با همین عنوان با بازار عرضه خواهد کرد .

حاجی زاده درمورد آلبوم پیش رو گفت : ” مدتی است تمام فکر و ذهن خودم را معطوف به کنسرت و آلبوم جدیدم کرده ام که عنوان آن ” ته مله سنگ تراشون ” است که در سبک پاپ و به زبان مازندرانی و با ارنج و تنظیم بسیار جدیدی تولید شده و شامل چند قطعه می باشد . ناگفته نماند برادرم پیام حاجی زاده در چندقطعه از این اثر با بنده همخوانی کرده است . ”

وی همچنین درباره ی عدم انتشار قطعه‌ای جدید طی چند ماه‌ گذشته و طولانی شدن زمان تولید آلبوم جدیدش و مشکلاتی که در اجرای صحنه ای برایش پیش امده بود ،نیز صحبت کرد و گفت : ” مراحل تولید آلبوم ” ته مله سنگ تراشون ” مدت هاست به پایان رسیده و خوشبختانه با همکاری خوب دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی توانستم مجوز ترانه و ملودی های آلبوم را بگیرم . اما متاسفانه متوجه شدم به طورناخواسته و بدون اجازه من یکی ، دو قطعه از این آلبوم از سایت هایی چون ” رادیو جوان ” و برخی شبکه های غیر مجاز پخش شده ، همان زمان من از مدیران این سایتها درخواست کردم قطعاتم از این سایتهای غیرمجاز برداشته شود و البته این اتفاق هم رخ داد . من هیچ وقت همکاری با سایت هایی چون ” رادیو جوان” یا شبکه های غیر مجاز نداشته ام و بیشتر تمام قطعاتم از سایت شخصی خودم یا رسانه های رسمی منتشر شده است و این سایت بدون اجازه و هماهنگی قطعاتم را منتشر کرده است . ”

سپس ادامه داد : ” با همکاری خوب مسئولان دفتر موسیقی به امید خدا به زودی آلبوم من به گوش شنوندگان و مخاطبانم خواهد رسید و به امید خدا کنسرت مازندرانی خودم را هم به ثمر می رسانم . اگر همکاری این عزیزان و آگاهی دادن هایشان نبود چنین سایت ها و شبکه های غیرمجازی همچنان قطعات ما را بدون اجازه منتشر می کردند که این به ضرر موسیقی پاپ ایران است و هیچ خواننده ای از جمله من تمایلی به همکاری با انها را ندارد . همچنین از تمام هنرمندان عزیز تقاضا دارم همیشه و در هر حال حواسشان به سودجویانی که به ضرر هنر والای ایرانی گام بر می دارند باشد و آنها را در رسیدن به این هدف ناکام بگذارند . “

114 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *