پرفروش ترین نمایش های مجموعه تئاتر شهر در سال ۹۴ اعلام شدند

روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر با انتشار گزارشی آمار پرفروش ترین نمایش های به صحنه رفته در تالارهای مختلف این مجموعه در سال ۹۴ را اعلام کرد .

به گزارش روابط عمومی مجموعه تئاترشهر ، پرفروش ترین نمایش های به صحنته رفته در تالارهای اصلی ، چهارسو ، سایه و پلاتو اجرای مجموعه تئاتر شهر در سال ۹۴ اعلام شد .

در تالار ۵۷۹ نفری اصلی نمایش ” مضحکه شبیه قتل ” به نویسندگی و کارگردانی حسین کیانی که از ۱۸ شهریور تا ۲۱ مهر با قیمت بلیت ۲۰ هزار تومان ، ۲۹ اجرا ، ۲ هزار ۶۷۲ بلیت مهمان ، فروش ۲۵۹ بلیت نیم بها ، ارائه ۹۹۷ بلیت تخفیف دار ، فروش ۵ هزار و ۶۷۰ بلیت تمام و مجموع ۹ هزار و ۵۹۸ تماشاگر و فروشی معادل ۱۳۱ میلیون و ۹۴۲ هزار تومان روی صحنه رفت به عنوان پرفروش ترین نمایش این تالار معرفی می شود . این در حالی است که نمایش ” چمدان ” به نویسندگی و کارگردانی فرهاد آییش به دلیل ادامه اجرا در سال ۹۵ در این گزارش آماری لحاظ نشده است .

نمایش ” باغ آلبالو ” به نویسندگی محمد چرم شیر و کارگردانی آتیلا پسیانی که از ۲۲ مهر ماه تا ۱۳ آذر در تالار چهارسو این بار با ظرفیت ۲۱۶ تماشاگر روی صحنه رفت ، با قیمت بلیت ۲۰ هزار تومان ، ۴۲ اجرا ، یک هزار و ۵۸۶ مهمان ، ۲۶۵ بلیت نیم بها ، فروش ۷ هزار و ۵۳ بلیت تمام بها ، مجموع ۸ هزار و ۹۰۴ تماشاگر و فروشی معادل ۱۴۳ میلیون و ۷۱۰ هزار تومان به عنوان پرفروش ترین نمایش تالار چهارسو معرفی شده است .

در تالار سایه نمایش ” بهمن ” به نویسندگی و کارگردانی افروز فروزند از ۲۳ آذر ماه تا ۲۹ دی ماه با ظرفیت صندلی ۷۳ نفر روی صحنه رفت . این نمایش با مجموع ۳۲ اجرا ، قیمت بلیت ۱۵ هزار تومان ، ۴۹۵ بلیت مهمان ، فروش ۱۵۷ بلیت نیم بها، فروش یک هزار و ۸۳۳ بلیت تمام بها ، مجموع یک هزار و ۴۸۵ تماشاگر و ۲۹ میلیون و ۴۲۲ هزار و ۵۰۰ تومان عنوان پرفروش ترین نمایش این تالار را به خود اختصاص داده است .

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت مجموعه تئاتر شهر به آدرس www.teatreshahr.com و برای تهیه و یا رزرو بلیت آثار نمایشی به صحنه رفته در تئاتر شهر به آدرس www.gishetheater.ir مراجعه کنند .

126 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *