لیست فیلم های نوروزی سال ۹۵ + خلاصه داستان

طبق گزارشات ، فیلم‌های سینمایی اورست ، دنیای ژوراسیک ، تسخیر کوهستان ببر ، دوندگان ، سریع و خشن۷ ، بازگشت جبار ، سال خشونت بار ، بازرس کی : راز جزیره گمشده ، شمشیر اژدها ، موج ، پرواز ، پیش به جلو ، خاطرات شمشیر ، ضربه مغزی ، طلا ، گروه سارقین ، شاهد قربانی ، خط ویژه ، ایران برگر ، خونه پا و روزهای آخر اسفند از پنجشنبه ۲۷ اسفند تا ۱۳ فروردین ماه ساعت ۱۵:۰۰ روی آنتن شبکه سه قرار می گیرد .

everestmoviereview759

فیلم سینمایی ” اورست ” ( Everest ) به کارگردانی بالتازار کُر ماکور محصول مشترک امریکا ، انگلستان و ایسلند در سال ۲۰۰۵ است . بازیگرانی چون جیسون کلارک و انگ فولا شرپا بازی می کنند .

در خلاصه فیلم آماده است : در صبح دهم می سال ۱۹۹۶ دو هیئت کوهنوردی برای صعودنهایی قله اورست بلندترین نقطه زمین عازم سفر می شوند . به طور ناگهانی طوفان عظیم که در نوع خود بی سابقه بوده است آنها را غافلگیر می کند در این میان گروه می بایست با بادهای سهمگین و سرما و یخ بندان بی سابقه برای موفقیت خود مقابله کنند و….

maxresdefaultفیلم سینمایی دنیای ” ژوراسیک ” ( Jurassic World ) به کارگردانی کالین ترورو ، محصول ۲۰۱۵ آمریکاست که کریس پرات ،بریس دالاس هاوارد و تی سیمپکینز در آن نقش آفرینی می کنند .

در خلاصه داستان آمده است : یک شرکت بزرگ در جزیره ای در دریای کاراییب , یک پارک حیاط وحش می سازد که دایناسورها در آن زندگی می کنند . در این میان دو برادر ۱۰ و ۱۶ ساله که خاله ی آنها مدیر اجرایی این پارک است به دیدن پارک می روند . مدیر اجرایی پارک با کمک زیست شناس ارشد پارک دست به ساخت یک دایناسور هیبرید و بزرگ میزند که هوش بالایی دارد . این دایناسور از قفس خود موفق به فرار می شود و رییس پارک برای گرفتن او از کمک یک متخصص دایناسور بهره میگیرد . این فرد خبره برای گیر انداختن و حفظ جان ساکنان پارک مخاطرات زیادی را بجان میخرد و…

Heropage-980x560_115

فیلم سینمایی ” تسخیر کوهستان ببر ” ( The taking of tiger mountain ) به کارگردانی هارک تسو محصول ۲۰۱۴ چین است .

در خلاصه داستان بابازی هان یو ژانگ ، کنی لین و لیا تونگ آمده است : سال ۱۹۴۶ ، یک سال پس از تسلیم ارتش ژاپن ، چین گرفتار جنگ داخلی همه جانبه میشود . در شمال شرقی راهزنان شروع به غارت مناطق جنگی میکنند ، راهزنان به دو گروه تقسیم میشوند ، گروه گرز بزرگ و گروه ارباب شاهین . این دو گروه راهزن مقابل یکدیگر قرار میگیرند و تمام اموال مردم ، حتی زن و فرزندان آنها را غارت میکنند . ارتش ملی چین که به رهبری مردی جوان به نام مستعار ۲۰۳ هدایت میشود با تجهیزات نظامی و نیروی جنگی کمی که داشتند با راهزنان مبارزه میکنند . تا اینکه پیش قراولی به نام یانگ به ارتش ملی اعزام میشود . او توانست با نقشه ای حساب شده ، با عنوان جاسوس وارد گروه ارباب شاهین شود و …

maxresdefault (1)

فیلم سینمایی ” دوندگان ” ( Tracers ) به کارگردانی دنیل بن مایر است .

در خلاصه داستان آمده است : ” کم ” به عنوان یک پیام رسان دوچرخه ای در نیویورک مشغول فعالیت است . او مبلغ ۱۵ هزار دلار به شخص در محله چینی ها بدهکار است . زمانی که ” کم ” با دوچرخه اش در خیابان مشغول انجام وظیفه است ، با دختری پارکورکار به نام نیکی برخورد می کند و همین برخورد اولیه باعث عاشق شدن کم و ورود او به سمت ورزش پارکور می شود . نیکی برادری به نام دیلان دارد . آنها والدین خود را از دست داده اند و به خاطر فشارهای مالی زندگی در باندی به رهبری میلر دست به سرقت می زنند . میلر وقتی از تواناییها و هوش ” کم ” خبردار می شود، او را در گروه می پذیرد و….

این فیلم سینمایی محصول آمریکا در سال ۲۰۰۵ است .

ff7poster

فیلم سینمایی” سریع و خشن ۷ ” ( Fast & Furious 7 ) به کارگردانی جیمز ون محصول مشترک آمریکا و ژاپن در سال ۲۰۱۵ است که بازیگرانی چون وین دیزل ، پل واکر و داینی جانسون نقش آفرینی کرده اند .

درخلاصه داستان این فیلم سینمایی آمده است : در ادامه قسمت هفتم داستان برادر شا که در قسمت قبل توسط دومینیک و تیمش متوقف شد برای انتقام از دومینیک دست بکار می شود . آنها در می یابند که شا با دزدیدن یک هکر قصد دارد یک سامانه جاسوسی فوق سری را در دست بگیرد که با آن میتواند کارهای مخرب زیادی انجام دهد و …

gabbarisbacktrailer759

فیلم سینمایی ” بازگشت جبار ” ( Gabbar is back ) به کارگردانی رها کریشا جاگارلامودی است . اکشای کومار ، شروطی حسن و سانیل گروور از بایگران این فیلم سینمایی هستند .

خلاصه داستان : ۱۰مامور دولتی هم زمان با هم ربوده شده اند . پلیس به دنبال این ده نفر است . نه نفر از این لیست رها می شوند و یکی از آنها در شهر اعدام می شود . پلیس به دنبال علت و مسبب این قتل است که اطلاعاتی به دستش می رسد . فردی به نام جبار اعلام می کند که افراد دزدیده شده به شدت فاسد بوده اند و برای همین به مجازات رسیده اند . او اعلام می کند تا ریشه کن کردن رشوه و فساد دست از اقدامات خود برنمی دارد و ….. این فیلم محصول ۲۰۱۵ هند است .

AMVY_120_WEB.indd

فیلم سینمایی ” سال خشونت بار ” ( A most violent year ) به کارگردانی جی سی چاندور است که دراین فیلم بازیگرانی چون توبی استفانز ، رافوس سی ول و مارک بدهام نقش آفرینی کرده اند .

این فیلم محصول آمریکا در سال ۲۰۱۴ است و داستان فیلم درباره ” آبل ” مرد جوانی است که شرکت فروش و پخش فرآورده های نفتی دارد . او تمام تلاشش را کرده است که کسب و کار سالمی داشته باشد . آبل به تازگی تصمیم گرفته است که زمینی را برای رونق کسب و کار خود بخرد . او مقداری پول به صورت بیعانه پرداخت کرده است و باقی پول را تا یک ماه دیگر باید تهیه نماید . در این بین ماشین های حمل و نقل سوخت شرکت ابل دزدیده می شود و …

f5eabd43-92a5-4333-a7bb-cbe2db5afc91

فیلم سینمایی ” بازرس کی : راز جزیره گمشده ” ( Detective k: secret of the lost island ) به کارگردانی کیم ساک یون ، محصول ۲۰۱۵ کره جنوبی با ژانر کمدی است که بازیگرانی چون کیم مایونگ و مین لیه ئو هی در آن بازی می کنند .

در خلاصه داستان این فیلم آمده است : در سال ۱۷۹۵ تولید و خرید و فروش شمش نقره در کره یک تجارت پرسود محسوب میشود . بازرس کی ماموریت دارد اسناد ساخت نقره تقلبی را یافته واز بین ببرد . او به همراه دوست و دستیارش “سئو ” موفق می شود این اسناد فرمول های ساخت نقره تقلبی را از بین ببرد . اما پس از این موفقیت به دلیل انتقاد به فقر حاکم بر جامعه به یک جزیره دور دست تبعید می شود . او در تبعید مشغول اختراع و مطالعه است که ناگهان ….

dragon-blade-2015_31461425272246

فیلم سینمایی ” شمشیر اژدها ” ( Dragon Blade ) به کارگردانی دنیل لی ، با ژانر حادثه ای – رزمی محصول ۲۰۱۵ چین است .

در خلاصه داستان با بازی آدرین برودی ، جان کوساک و جکی چان آمده است : در زمان امپراطوری هان امپراطور گروهی را مامور محافظت از جاده ی ابریشم و جلوگیری از جنگ بین قبایل در مسیر راه می کند . در این بین هوآن که افسر مراقبت از جاده است با توطئه ی افسر مافوقش به شهری مرزی در غرب فرستاده می شود . او و یارانش به کار اجباری گمارده می شوند و در همین اثنا آنها با گروهی از سربازان فراری رمی مواجه می شوند که قصد دارند به شهر وارد شوند و…

the-wave-2016

فیلم سینمایی ” موج ” ( Bolgen / the wave ) به کارگردانی روآر یوتاگ ، محصول ۲۰۱۵ نروژ است که کریستوفر جونر ، توماس بولارسن و آن دال تورپ در آن نقش آفرینی می کنند .

در خلاصه داستان آمده است : یک زمین شناس نروژی متوجه ی حرکت عظیم لایه های درون زمین در کنار یک دریاچه ی بزرگ می شود که این پدیده قادر است موج هایی را بوجود آورد و شهر کنار دریاچه را کاملا نابود کند . پیش بینی های او درست از آب درمی آید و کوه به درون دریاچه رانش می کند و یک سونامی بزرگ را بوجود می آورد و …

hawaizaada-aayushmaanفیلم سینمایی ” پرواز ” ( Hawaizaada ) به کارگردانی دیبهو پوری است .

در خلاصه داستان با بازی میتان چاکرا بورتی ، جفری گلبرگ و آیوشمن خورانا آمده است : داستان درباره جوانی به نام شیوکار تالپاده است که به خاطر کند ذهن بودن ، در درسهایش موفق نیست . به همین خاطر سالهاست که در یک مقطع تحصیلی مانده است . او به خاطر شیطنتهای بسیار از مدرسه اخراج میشود . شیوکار ، به یک تالار نمایش می رود و در آنجا به خاطر شیطنتهایش اشتباهی جای هنرپیشه اصلی نمایش وارد صحنه می شود و با دختری به نام ستاره همبازی می شود . ستاره وقتی می فهمد که او قلابی است خواهان اخراج او از نمایش می شود ؛ و این درحالیست که شیوکار عاشق او شده است . شیوکار را از تالار بیرون می اندازند و ….

این فیلم با ژانر تاریخی محصول ۲۰۱۵ هندوستان است .

To-The-Fore

فیلم سینمایی ” پیش به جلو ” ( To the Fore ) به کارگردانی دانته لَم است .

در خلاصه داستان آمده است : آقای مینگ و آقای تیان دو ورزشکار حرفه ای در رشته دوچرخه سواری هستند که در چین صاحب نام و اعتبار هستند . تا اینکه شرکت طرف قرداد این دو ، به دلیل بی پولی مجبور میشود قرارداد با آنها را لغو کند . مینگ و تیان به اجبار وارد باشگاه های دیگر میشوند . در طول این تغییر مینگ در یکی از مسابقات دچار شکست میشود و تیان مجبور میشود برای کسب پیروزی از داروهای انرژی زا استفاده کند . تیان بخاطر این موضوع مدتی از بازی محروم میشود و ….

بازیگرانی که در این فیلم سینمایی بازی کرده اند اِدی پنگ ، سی وی چوی و شان دو هستند . این فیلم محصول ۲۰۱۵ هنگ کنگ با ژانر ورزشی است .

Heropage-980x560_132

فیلم سینمایی ” خاطرات شمشیر ” ( Memories of the Sword ) محصول ۲۰۱۵ کره جنوبی به کارگردانی هیونگ سیک پارک است .

در خلاصه داستان این فیلم با بازی بیونگ هان لی ، گو ائون کیم و دو یئون جئون آمده است : هونگ می دختری ۱۵ ساله است که در شهری در کره زندگی میکند . در سالهای قبل کره شاهد شورش دهقانها بوده که به وسیله ی حاکم سرکوب شده . هونگ در شمشیر زنی خیلی ماهر است و این هنر را از مادرش آموخته . او در یک مسابقه ی شمشیر زنی شرکت می کند و سبک خاص او توجه یک مقام دربار شاه را جلب می کند و فرد مذکور در پی کشف هویت هونگ می میرود . بعد از بازگشت به خانه مادر هونگ که ” می که سول ” نام دارد او را شماتت کرده و به او می گوید که با این کار جان خانواده اش را بخطر انداخته است و ….

b8246ca5b7f8f410VgnVCM100000d7c1a8c0____-Jim-Litke-1

فیلم سینمایی ” ضربه مغزی ” ( Concussion ) به کارگردانی پیتر لندزمن است .

بازیگرانی که در این فیلم سینمایی بازی کرده اندویل اسمیت ، الک بالدوین ، البرت بروکس و هستند . این فیلم محصول مشترک انگلستان و استرالیا است .

Gold_Oro-425562648-large

فیلم سینمایی ” طلا ” ( Gold ) به کارگردانی توماس آرس لان است .

در خلاصه داستان با بازی نینا هُس ، مارکو مندیک و پیتر کورت آمده است : در سال ۱۹۹۸ که تمام مردم در تلاش برای جستجوی طلا هستند , “امیلی میر ” به گروه مهاجران آسمانی که به شمال برای جستجوی طلا , سفر کردند ملحق می شود . او به همراه هفت جوینده طلا از اتفاقاتی که قرار است برای آنها رخ بدهد هیچ اطلاعی ندارند و …

این فیلم سینمایی با ژانر خانوادگی – وسترن ، محصول مشترک آلمان و کانادا در سال ۲۰۱۳ است .

Band-of-Robbers-2016

فیلم سینمایی ” گروه سارقین ” ( Band of Robbers ) به کارگردانی آرون نی و آدام نی و محصول ۲۰۱۴ آمریکاست .

بازیگران این فیلم کایل گالنر ، آدام نی و متیو گری گابلر می باشند .

در خلاصه داستان آمده است : یک افسر پلیس جوان با کمک دوستان ساده لوه خود نقشه ی سرقت از یک مقازه ی عتیقه فروشی را طرح می کند ولی در مرحله ی اجرای نقشه حوادثی پیشبینی نشده رخ می ده که که آنها را با مشکلات عدیده رو به رو می کند. آنها ناخواسته پولهای یک گروه تبهکاری محلی را سرقت می کنند که باعث می شود تبهکاران به تعقیب آنها بپردازند و …

Badge-of-Honor-TC-1

فیلم سینمایی ” شاهد قربانی ” ( Badge of honor ) محصول ۲۰۱۵ آمریکا به کارگردانی اگوستین است .

در خلاصه داستان این فیلم با بازی منا سوواری و جس برادفورد آمده است : دیوید و مایک دو پلیس با تجربه و حرفه ایی هستند . مایک نیرویی متعهد و وظیفه شناس است اما دیوید درعین حالیکه به عنوان یک پلیس مشغول به خدمت است مخفیانه رهبری باند خلافکاران را نیز به عهده دارد. قرار است عملیات مهمی انجام شود. دیوید و مایک برای به دام انداختن خلافکاران بر سر صحنه حاضر می شوند. و این درحالیست که همه ی اتفاقات تحت کنترل و هدایت دیوید است . او و سردسته ی خلافکاران ” سامویل ” قرار است که حجم زیادی از مواد مخدر را در این معامله به فروش برسانند و…

khate-vije

فیلم سینمایی ” خط ویژه “ به کارگردانی مصطفی کیایی در ژانر اجتماعی است .

در خلاصه داستان با بازی میترا حجار ، صطفی زمانی و هانیه توسلی آمده است : یک هکر کامپیوتر به پیشنهاد خواهرش هانیه و شوهر خواهرش مصطفی ۱۰ میلیارد وام بانکی که به صورت غیر قانونی به یک مفسد اقتصادی به نام محتشم تعلق گرفته است را ، هک و به اشتباه به حساب دو جوان بی پول و بدهکار واریز می کنند . این امر باعث آشنایی آنها و در گیر شدنشان در این ماجرا می شود . تا اینکه برای فرار از دست محتشم و پلیس به ناچار با مشکلات زیادی روبرو می شوند اما …

این فیلم محصول ۱۳۹۲ به تهیه کنندگی مسعود جعفری جوزانی است .

20150403154753-1393

فیلم سینمایی ” ایران برگر “ به کارگردانی مسعود جعفری جوزانی ، محصول ۱۳۹۳ با ژانر طنز است که در آن سحر جعفری جوزانی ،شهره لرستانی و محسن تنابنده نقش آفرینی می کنند .

در خلاصه داستان آمده است : دو خان به نامهای فتح اله خان و امراله خان که پسر عمو هم هستند بر سر انتخابات شوراها در یک روستا با یکدیگر رقابت می کنند و داستانهای جالبی را رقم میزنند که خود و دیگران را در گیر میکنند . دست بر قضا دختر امراله و پسر فتح اله عاشق یکدیگرند اما این اختلافات مانع ازدواج آنها شده است و …

347 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *