" جنگ ستارگان ۷ " و " مد مکس " در جشنواره ی " امپایر " لندن

در مراسم جیمسون امپایر ۵ جایزه مهم از جمله جایزه بهترین کارگردانی برای جی.جی.آبرامز ، جایزه بهترین جلوه‌های تصویری ، جایزه بهترین فانتزی علمی – تخیلی و جایزه بهترین بازیگر مرد و زن تازه‌کار برای جان بویگا و دیزی ریدلی به فیلم ” جنگ ستارگان ” اهدا شد .

در این مراسم ۳ جایزه افتخاری نیز اهدا شد که جایزه الهامی امپایر برای بازیگر – کارگردان بریتانیایی پدی کانسیدین از جمله آنها بود . استنلی توچی هم قهرمان امپایر لقب گرفت .

الن ریکمن بازیگر ” هری پاتر ” که چندی پیش درگذشت نیز به عنوان اسطوره امسال امپایر خوانده شد .

آلیسیا ویکاندر به عنوان بهترین بازیگر زن برای بازی در ” دختر دانمارکی ” انتخاب شد و مت دیمون جایزه بهترین بازیگر مرد را برای نقش‌آفرینی در ” مریخی ” به خانه برد .

” اسپکتر ” جدیدترین فیلم جیمز باند ساخته سم مندس هم به عنوان بهترین فیلم بریتانیایی انتخاب شد و ” بازگشته ” جایزه بهترین فیلم سال را گرفت .

” تقدیس کردن ” هم جایزه بهترین فیلم ترسناک را از آن خود کرد و جایزه بهترین فیلم کمدی به ” جاسوس ” رسید .

” این انگلیس ۹۰ است ” به عنوان بهترین سریال تلویزیونی انتخاب شد و ” درون بیرون ” جایزه بهترین انیمیشن را از آن خود کرد . فیلمنامه ” کسری بزرگ ” هم بهترین فیلمنامه شد و ” ایمی ” جایزه بهترین مستند سال را گرفت . ” جهان فردا ” نیز به عنوان بهترین فیلم کوتاه انتخاب شد .

البته ” مد مکس ” هم بی نصیب نماند و چهار جایزه برای بهترین تدوین صدا ، بهترین طراحی لباس ، بهترین گریم و بهترین طراحی صحنه را به خانه برد .

122 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *