تریلر جدید فیلم سینمایی " جوخه ی انتحار " ( Suicide Squad ) به همراه ۲ عکس منتشر شد

اکنون که ” بتمن علیه سوپرمن ” در مقابل منتقدان شانه ای بالا انداخت و در مقابل به سمت فروشی معادل $۴۲۴ میلیون دلار رفت ، کمپانی Warner Bros منتظر موفقیت پروژه ی بعدی اش است . در حالی که قهرمانان DC در ” بتمن علیه سوپرمن ” به روی صحنه رفتند ، ماجراجویی بعدیِ Warner Bros به روی پرده های سینما _ Suicide Squad _ درباره ی شَروران است .

قیلا اعلام شده که علیرغم محتوی تاریک این فیلم ، درجه ی مخاطبین این عنوان PG-13 خواهد بود . استودیوی سارنده قبلا چشمه ای از همکاری شروران داستان را در تریلر قبلی در آگوست همراه با کاراکتر های قصه به طرفداران نشان دادند ؛ اما اکنون می خواهند شما به یاد داشته باشید که چه چیزی در راه است !

طرفدارانی که بیشتر مشتاق اند می توانند سری به سایت Comic Book.com بزنند و جدید ترین تریلر بین المللی از این عنوان را تماشا کنند . این تریلر که بیشتر آن تکه هایی از تریلر ها و تیزر های قبلی است ، یک ورژن متراکم است که در آن بهتر میتوان با کاراکتر ها ارتباط برقرار کرد . همچنین شامل یک نظر اجمالی از قسمت انسانیِ ( Enchantress ( Cara Delevingne نیز می شود . در این تریلر بیشتر از قبل Joker را میبینم اما بیشتر بر روی قتل عام و ضرب و شتم تمرکز دارد . David Ayer چند کلمه ای در این باره سخن می گوید :

” این افراد که مردم جامعه و دنیا آنها را طرد کرده اند و فکر می کنند انسان های خوبی نیستند ، فکر می کنند که چیزی به جز ” سلام ما آدم های بد داستانیم و کار های بدی می کنیم ” نیستند ، در واقع افرادی اند که پیش خود فکر می کنند لیاقت محبوب بودن و دوستی را دارند ”

علاوه بر تریلر ، طرفداران می توانند چند عکس از این فیلم با رزولوشن بالا در سایت USA Today ببینند . حدید ترین عکس سه تا از اعضای تیم را نشان می دهد ، Will Smith ( در نقش Deadshot ) و Joel Kinnaman ( در نقش Rick Flag ) و Adewale Akinnuoye-Agbaje ( در نقش Killer Croc ) . به نظر می آید در این صحنه در شرایط سختی قرار دارند و تا دندان هم مسلح هستند . عکس دوم یک عکس دسته جمعی از تیمِ task force است که در آن اعضا خیس اما آماده ی کار اند .

در مجموع ، تریلر بین المللی یک نسخه ی سرغتی از تریلر های قبلی با کمی محتوی اضافه است . اما همین حالا هم موفقیت این عنوان تضمین شده است . با وجود تمام نقد های بد در مورد ” بتمن علیه سوپرمن ” این عنوان رکورد فروش آخر هفته را زد ! حال هر چه قدر هم که از نظر منتقدین بد باشد ! این عنوان چه با قدرت روی پرده برود یا نه ، پروژه ی بعدی ( DCEU ( DC Extended Universe به شدت مورد بررسی منتقدین قرار خواهد گرفت . مخصوصا با عناوینی همچون Wonder Woman و Justice League که برای سال بعد شاهد آنها خواهیم بود .

در آخر فبل از این که شما را به دیدن تریلر جدید دعوت کنم باید بگویم اگر Suicide Squad حتی به اندازه ی نیمی از تریلر هایش دیدنی باشد ، برای DCEU کافیست :

Batman V Superman: Dawn of Justice هم اکنون در سینما های آمریکا روی پرده است ؛ به دنبال آن Suicide Squad در ۵ ام آگوست ۲۰۱۶ ، Wonder Woman در ۲۳ جوئن ۲۰۱۷ ، Justice League Part One در ۱۷ نوامبر ۲۰۱۷ ، The Flash در ۱۶ مارس ۲۰۱۸ ، Aquaman در ۲۷ جولای ۲۰۱۸ ، Shazam در ۵ آپریل ۲۰۱۹ ، Justice League Part Two در ۱۴ جولای ۲۰۱۹ ، Cyborg در ۳ آپریل ۲۰۲۰ ، و Green Lantern Corps در ۱۹ ژوئن ۲۰۲۰ ، به روی پرده می روند .

241 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *