فروش ۵ فیلم برتر سینمای ایران ; هفت روز اول فروردین ماه (۱۳۹۵) ، ۵۰کیلو آلبالو پرفروش ترین

۵۰ کیلو آلبالو

۵۰کیلو آلبالو از فیلم های کمدی در بالای جدول فروش هفتگی این هفته از فیلم های سینمای ایران است. ۵۰کیلو آلبالو به کارگردانی مانی حقیقی با فروش هفتگی ۱,۰۳۸,۸۲۵,۰۰۰ تومانی و فروش کلِ ۶,۲۲۲,۶۵۷,۲۹۷ تومانیِ خود توانست در رده ی اولین فیلم پر فروش این هفته از سینمای ایران قرار گیرد.

من سالوادور نیستم

فیلم سینمایی من سالوادور نیستم به کارگردانی منوچهرهادی پس از ۵۶ روز اکران در ۱۲۹ سالن سینمایی ، موفق شد در رده ی اولین فیلم پرفروش هفتگی سومین هفته ی فروردین ماه قرار گیرد. در این هفته ، “من سالوادور نیستم” با فروش ۷۷۵,۶۶۹,۰۰۰ تومان و فروش کل ۱۰,۹۸۲,۹۳۶,۸۹۹تومانی را به خود اختصاص دهد.

ابد و یک روز

ابد و یک روز از دیگر فیلم های سعید روستایی پس از ۳۵روز اکران در۶۶۳ سالن سینمایی ، فروش کل ۴,۱۵۳,۶۲۵,۹۹۷ تومانی رو برای خود ثبت کرد. در این هفته نیز ابد و یک روز موفق به فروش ۷۳۱,۶۷۰,۰۰۰تومانی شد.

بادیگارد

بادیگارد به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا ، پس از ۳۵روز اکران در ۱۰۵ سالن سینمایی در رده ی سومین فیلم پرفروش هفته ی سوم فروردین ماه قرار گرفت.بادیگارد در این هفته فروش ۶۶۶,۱۴۹,۰۰۰ و فروش کل ۴,۳۶۷,۰۸۶,۹۹۸ تومانی را به همراه داشته است.

کوچه بی نام

کوچه ی بی نام جدید ترین ساخته ی منصور لشگری قوچانی به کارگردانی هاتف علیمردانی پس از ۶۹روز اکران فروش ۲,۹۵۶,۳۸۳,۹۰۰ تومانی را ثبت کرد.همچنین “کوچه ی بی نام” که روایت گر خانواده ای سطح پایین (از لحاظ مالی) در تهران را روایت می کند ، در هفته ای که گذشت ، فروش هفتگی۱۵۷,۴۵۵,۰۰۰ تومانی را برای خود ثبت کرد.

615 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *