site hit counter

فیلم جدید ” شکارچیان روح ” ( Ghostbusters ) در حال آماده سازی برای رفتن به روی پرده در ماه جولایِ پیش رو است . این فیلم با واکنش منفی گروهی از طرفداران واقع شد ، با این حال بسیاری از طرفداران برای دیدن اقتباسی تازه از این عنوانِ فرا طبیعی/اکشن/کمدی بسیار هیجان زده اند . خبر گزاری های مختلف نیز برای همین ، از زمان انتشار اولین تریلر در اوایل ماه مارس ، سعی بر به روز نگه داشتن اخبار مربوط به این فیلم داشتند .

در دسامبر گذشته ، چند پوستر از چهار کاراکترِ این فیلم منتشر شدند که بیشتر به تریلر مربوط می شدند ، اما اکنون ۳ پوستر جدید به بیرون عرضه شده اند که شامل ۳ تا از کاراکتر های این فیلم همراه با دیالوگ های معروفشان در تریلر می شود .

این ۳ پوستر توسط اکانت رسمی Ghostbusters در تویتر به اشتراک گذاشته شدند ؛ اولین پوستر مربوط به Kristin Wiig ( در نقش Erin Gilbert ) است . Gilbert ” فیزیکدان ذرات ” است و می توانید او را در تریلر در حالی که توسط یک روح کتابخانه با گل و لجن پوشانده می شود ببینید . پوستر دوم مربوط به Jillian Holtzman ( با بازیِ Kate McKinnon ) است که یک ” مهندس فیزیکِ هسته ایِ ” پر انرژی است . و در پوستر آخر نیز Patty Tolan ( با بازی Leslie Jones ) را در حال جیغ زدن می بینید که در کنار او دیالوگ مشهورش در تریلر ” The Power of Patty compels you ” نوشته شده است . Patty ، چهارمین نفری که قرار است به گروه اضافه شود ، مسلما ترسناک تر از روح هایی است که به دنبالشان اند .

 

 

اگر دفت کنید ، متوجه می شوید که در این پوستر ها سعی شده تا گرایش این فیلم به سمت اکشن بودن کاملا مشخص باشد ، در پوستر های قبلی نیز همین طور بود . در واقع به گفته ی Paul Feig ، کارگردان فیلم ، سعی بر این بوده که تمام گروه های که شامل زنان در فیلم ” شکارچیان روح ” می شوند به نظر ” سر سخت ” بیایند و تریلر فیلم این را به طرفداران یاد آوری کرد که با همه ی این ها ریشه ی فیلم در بحث کمدی حفظ شده است ، چیزی که Feig و بازیگران این فیلم برای به نمایش گذاشتن آن چیزی بیش از “مناسب ” اند .

این طور که مشخص است ، طرفداران قرار است تا کم تر از ۳ ماه دیگر این فیلم را به روی پرده ی سینما ها مشاهده کنند . بودجه ای ۱۵۰$ میلیون دلاری ، کاراکتر های مشهور کمدی تنها بخشی از دلایلی است که میتوان برای پیوستن این فیلم به پر فروش ترین های تابستان امسال برشمرد ؛ ثابت کردن این فرضیه را به نقد ها و باکس آفیس واگذار می کنیم .

در ادامه شما را به دیدن تریلر دیدنی این فیلم دعوت می کنیم :

مشاهده در موبایلدانلود تریلر (۷۲۰p)

Ghostbusters در ۱۵ ام جولای سال ۲۰۱۶ به روی پرده ی سینما ها خواهد رفت .

قسمت نظرات باشما.

دیدگاهی بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.