site hit counter

بدون شک ، همه ی طرفداران بی صبرانه منتظرند تا ببینند که فیلم ساز معروف ، Duncan Jones ، با اقتباس بلند پروازانه اش از بازی چند نفره ی آنلاین ساخت کمپانی Blizzard Entertainment ، معروف به نام Warcraft چه می کند ؛ در کنار اشتیاق این کارگردان در گذشته برای فیلم های در حال ساخت ، فیلم های کوتاهی که از طرف Universal Pictures از این عنوان به بیرون منتشر شد ، کاملا با ساخته های فانتزی/حماسی گذشته همخوانی داشت . این در حالی است که جلوه های ویژه ی این فیلم موجب شده است تا به بهترین نحو ، اتمسفر و طراحی محیط خود بازی در فیلم نیز حفظ شود .

به نظر می آید که وارکرفت ، همچنان جَوّ فانتزی خود را همراه خود خواهد داشت . این یعنی Azeroth _ دنیای وارکرفت _ این بار نه تنها برای گیمر ها ، بلکه برای طرفداران سینما و فیلم نیز خاطره انگیز خواهد شد . با وجود زیبایی هایی که وارکِرفت از بازی خود به ارث برده است ، وقتی به زمان حمله ی نیرو های تاریکی و اکران فیلم در ماه ژوئن نزدیک می شویم منتشر کردن یک تریلر از فیلم لازم است !

شما میتوانید این تریلر را هم اکنون از پنجره ی دوفصل مشاهده نمایید :

این تریلر دومین تریلر بین المللی از این عنوان است که گوینده ی آن ژاپنی است و دیالوگ های کاراکتر ها در آن به ژاپنی زیر نویس شده است ؛دومین تریلر بین المللی از این فیلم ، این بار شما را دعوت می کند تا نگاهی دیگر به نبر انسان ها و ارک ها بیاندازید و برای دیدن این فیلم مشتاق تر شوید ؛ تا کنون واکنش های مثبت زیادی از سوی عموم مردم در مورد این فیلم مشاهده شده است ، با این وجود باید صبر کنیم تا در تابستان واکنش مردم را پس از اکران ببینیم . شاید بزرگترین رقابتی که وارکرفت باید آن را پشت سر بگذارد ، همین انتقادات و واکنش های احتمالی است که پس از اکران با آن مواجه خواهد شد .

Warcraft در ۱۰ ام ژوئن سال ۲۰۱۶ به روی پرده ی سینما های آمریکا خواهد رفت .

دیدگاهی بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.