" جی.کی. رولینگ " به خاطر مرگ شخصیت اصلی داستانش عذر خواهی کرد

” رولینگ ” به دلیل کشتن ” ریموس لوپین ” یکی از شخصیت‌های موردعلاقه هواداران داستان‌های ” هری پاتر ” در کتاب آخر خود عذرخواهی کرد . این نویسنده که پیش از این در تاریخ دوم می که جنگ ” هوگارث ” در آن به وقوع می‌پیوندد از مردم عذرخواهی کرده بود اعلام کرد از حذف کردن شخصیت ” لوپین ” از داستان ناراحت شد و دلش نمی‌خواست چنین کاری انجام دهد .

” رولینگ ” پیش از این اعتراف کرده بود که قصد داشت پدر ” ران وزلی ” به نام ” آرتور ” را با کشته شدن در جنگ خیالی از داستان حذف کند اما ” لوپین ” و همسرش را جایگزین وی کرده است .

مرگ ” لوپین ” برای بسیاری از خوانندگان دردناک بود . بسیاری از خوانندگان عاشق این گرگینه که در داستان آن را ” نونی ” صدا می‌کردند شده بودند .

یکی از هواداران در ” توئیتر ” خود نوشته بود که ” لوپین همیشه شخصیت موردعلاقه من در داستان‌های هری پاتر بود و خواهد بود . ” ” رولینگ ” در پیغام شخصی از این فرد تشکر کرد و گفت: ” این جمله بهترین ستایشی است که از آن ” لوپین ” شده است . ”

” هری پاتر و یادگاران مرگ ” نام هفتمین و آخرین کتاب از مجموعه کتاب‌های داستانی ” هری پاتر ” است . این کتاب در ۲۱ ژوئیه سال ۲۰۰۷ وارد بازار کتاب شد و در کتاب‌فروشی‌های بیش از ۹۳ کشور جهان در دسترس خوانندگان قرار گرفت .

کتاب هفتم از مجموعه داستان‌های ” هری پاتر ” از آن نظر جالب است که سرنوشت نهایی قهرمانان این داستان را بازگو می‌کند .

داستان از خانه ” لوسیوس مالفوی ” آغاز می‌شود . جایی که ” لرد ولدمورت ” و مرگ‌خواران نقشه به قتل رساندن ” هری پاتر ” را به دلیل بی اثر شدن جادوی باستانی مادرش در هفدهمین سالروز تولد او می‌کشند .
در همین حال ” هری ” به همراه ” رون ” و ” هرمیون ” ماجراهایی را دنبال می‌کنند که به کشته شدن بعضی خصیت‌های اصلی داستان از جمله ” لیپون ” می‌انجامد .

در پایان ۱۹ سال بعد ” هری ” و ” جینی ویزلی ” ازدواج می‌کنند و سه فرزند به نام‌های ” جیمز ” ، ” آلبوس-سوروس “، و ” لیلی ” دارد و در کنار آنها ” رون ویزلی ” و ” هرمیون گرنجر ” با هم ازدواج کردند و دو فرزند دارند و ” هری ” پسر ” لوپین ” را نیز به فرزندخواندگی می‌پذیرد .

و کتاب با این جمله به پایان می‌رسد که ” نوزده سال بود که جای زخم هری درد نگرفته بود . همه چیز عالی بود . “

397 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *