شبکه ی جم به سراغ تبلیغ اکرانی های " هنر و تجربه " رفت

پس از شدت گرفتن پخش تیزر فیلم های سینمایی اکران شده در داخل کشور از طریق شبکه های تحت مدیریت گروه تلویزیونی Gem ، اکنون صاحبان فیلم های مهجور نیز درصدد استفاده از این فرصت عالی تبلیغاتی برآمده اند . به خصوص آنکه تلویزیون همچنان از همراهی با سینماگران در پخش تیزرهایشان به دلایل و بهانه های متفاوت و اغلب برخوردهای سلیقه ای سر باز می زند و علاقه ای هم برای بهبود روابط با سینما نشان نمی دهد .

با این وجود شاید بتوان با حضور رییس جدید صدا و سیما ، به بهتر شدن اوضاع امیدوار بود . فیلم ” مرگ ماهی ” از جمله آثار به نمایش درآمده در گروه هنر و تجربه است که آنونس های آن همپای فیلم های دیگر که از سرگروه سینمایی بهره مند هستند ، در شبکه های Gem پخش می شوند . یک آنونس پر و پیمان و پر بار که از اشاره به ساخته های قبلی روح ا… حجازی به ” مرگ ماهی ” می رسد .

” گاهی ” نیز فیلم دیگری است که در گروه هنر و تجربه به اکران درآمده و اخیراً آنونس های آن در Gem دیده می شوند . به ویژه آنکه ” گاهی ” به دلیل اظهارات تهیه کننده اش علیه صدا و سیما ، در کل از جمله فیلم های مغضوب این سازمان است و هیچ تیزری از آن در رادیو و تلویزیون پخش نمی شود . امکانی که فرصت مناسبی برای فیلم ها فراهم کرده و در رکود پخش برنامه های جذاب از تلویزیون ، به دیده شدن آثار روی پرده هم کمک شایانی می کند . این در حالی است که اخیراً یکی از تئاترهای روی صحنه با عنوان ” نگاهمان می کنند ” نیز وارد این چرخه شده و تیزرهای آن از شبکه های Gem پخش می شود . این نمایش در عمارت مسعودیه تهران روی صحنه است .

300 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *