site hit counter

محمدرضا گلزار بازیگر خوش چهره سینمای ایران که از آخرین فیلم اکران شده اش ” تو و من ” از محصولات برادران بانکی ، چهار سالی می‌‌گذرد مدتی است درگیر مدیریت در رستورانی به نام ” انار ” شده است .

طبق گزارشات ، گلزار که در گذشته همکاریهایی با یک فروشگاه مولتی‌برند پوشاک ورزشی به نام Go Sport را هم تجربه کرده بود در گفتگویی که با ” تی وی پلاس ” داشته به صراحت از همکاری با آن فروشگاه اعلام برائت کرده و گفته است : ” من مدتهاست در آنجا نیستم . حضورم در آنجا کلا منتفی است . مردم هم خاطرجمع باشند آنجا به من ربطی ندارد . ”

وی درباره حضور در رستوران تازه‌اش گفته است : ” اینجا سعی می کنم حضور کامل داشته باشم و در کنار ارتباط مستقیم با مردم نظارت هم دارم بر رستوران . ”

گلزار که دو فیلم توقیفی به نام ” مادر قلب اتمی ” و ” دلم میخواد ” را در کارنامه دارد با اشاره به سوابق رستوران‌داری‌اش بیان داشته است : ” سالها پیش در کنار یکی از دوستانم یکی از رستورانهای شمشک را چند فصل اداره کردیم و خوشبختانه موفقیتی کسب کردیم و در نهایت هم رستوران تازه ام را راه انداختیم . ”

این بازیگر که دو فیلم ” سلام بمبئی ” و ” خشکسالی و دروغ ” را هم آماده اکران دارد خاطرنشان ساخته است : ” رستوران انار هم از قبل دایر بوده اما از حالا به بعد با مدیریت جدید و شرایط جدید راه اندازی شده است . ”

گلزار افزوده است : ” یقینا برنامه‌ریزی‌مان این است که شعبات دیگری از این رستوران را هم راه بیندازیم . ”

در ادامه می توانید عکس هایی از این رستوران را از پنجره ی دوفصل تماشا کنید :

 

دیدگاهی بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.