site hit counter

نخستین آلبوم رسمی گروه موسیقی ” آویستا ” اواسط همین هفته و به تهیه کنندگی ” دیبا فروزان ” در بازار موسیقی کشور منتشر خواهد شد .

طبق گزارشات ، نخستین آلبوم گروه ” آویستا ” که ” یه مشت حرف ” نام دارد ، اواسط همین به همت شرکت پخش ” دنیای هنر ” روانه بازار موسیقی کشور خواهد شد و دوستداران این گروه می‌توانند شاهد نخستین آلبوم رسمی ” آویستا ” را در بازار رسمی موسیقی باشند .

گروه موسیقی پاپ ” آویستا ” از چهار خواننده و چهره جوان به نام‌های اشکان اشتری ، نیما آرمانفر ، آیدین گرجی و آریا نیکوکار ، تشکیل می شود که پس از اخذ تمام مجوزهای لازم فعالیت‌های رسمی خود را در بازار موسیقی کشور آغاز کرده‌اند و در همین مدت زمان کوتاه نیز برخی ویدئوها و تک آهنگ هایشان مورد توجه قرار گرفته است .

موزیک ویدئو و قطعه ” من عاشقم ” نخستین اثر رسمی این گروه بود که با هنرنمایی و همراهی ” محمدرضا شیرخانلو ” منتشر شد و به شدت مورد توجه قرار گرفت .

قطعاتی ” وداع تلخ ” ، ” یادگاری ” و … از دیگر قطعاتی بودند که در ماه‌های گذشته در فضای مجازی رونمایی و منتشر شد و موزیک ویدئوی قطعه ” وداع تلخ ” که دارای مجوز رسمی وزارت ارشاد است ، بارها و بارها در شبکه‌های ماهواره‌ای بدون اجازه اعضا و مدیران این گروه پخش شد که واکنش‌هایی را نیز در پی داشت .

” آویستا بَند ” فعالیت‌های خود را از سال ۸۹ آغاز کرده و به مرور از سال ۹۱ دوران حرفه‌ای فعالیت‌های این گروه شکل گرفته است . همه اعضای گروه به عنوان خواننده و آهنگساز در ” آویستا ” فعالیت دارند و عمده تنظیمات نیز اثر آیدین گرجی است . هنرمندان و برخی چهره‌های شاخص حوزه موسیقی در کشور از قبیل امیرمیلاد نیکزاد ، مهران عباسی و … از جمله موزیسین‌هایی هستند که در برخی آثار خارج از آلبوم با ” آویستا ” همکاری کرده‌اند .

نخستین آلبوم رسمی این گروه ” یه مشت حرف ” ، اواسط همین هفته و تحت امتیاز شرکت ” نوای آویژه هنر ” و مدیریت اجرایی آقای مهدی میرزاباقریان روانه بازار موسیقی کشور خواهد شد .

لازم به ذکر است مراسم رونمایی و جشن امضای این آلبوم به زودی برگزار خواهد شد .

دیدگاهی بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.