کافه هنر " شهاب حسینی " ، کافه ای متفاوت در لواسان + عکس

حتماً میدانید که درخشش بسیاری از چهره ها و بازیگران ، صرفاً تنها جلوی دوربین نیست ! برخی از آنها هستند که به جزء حرفه ی بازیگری ، خود را در کسب و کار نیز آدمهای موفقی نشان داده اند . بعضی رستوارن دارند ، بعضی دیگر نیز مدیریت کافه های معتبری را عهده دارند ، عده ای هم استخر را مدیریت می کنند و برخی دیگر فرش می فروشند و … .

جالب است بدانید شهاب حسینی ، بازیگری که این روزها بر اسب مراد خود سوار است و هم با سریال ” شهرزاد ” در دل مردم جا باز کرده و هم با نخل طلایش در جشنواره ” کن ” به دل جهان سینما نفوذ پیدا کرده است نیز جزء همین دسته از هنر مندان است ! وی ، کافه‌ای دارد به نام کافه هنر که در لواسان قرار دارد .

ورودی کافه هنر شما را یاد شخصیت دوست داشتنی این هنرپیشه می‌اندازد ، حتی کافه ای که توسط او اداره می‌شود هم گرم و صمیمی و دوستانه است . این کافه شما را بیشتر یاد خانه یک دوست می‌اندازد .
حتی نوشته های تخته سیاهی که در ورودی کافه تعبیه شده است هم با خطی معمولی و صمیمی نوشته شده است و هر بار به فراخور فعالیت‌های فرهنگی که در داخل کافه در جریان است نوشته‌های روی متفاوت است . این طور که به نظر می رسد ، داشتن کافه‌ها و یا رستوران هایی به سبک و سیاق خانه ، که بیشتر شما را به یاد خانه بیاندازند تا رستوران و کافه ، بین هنرمندان و بازیگران ما باب است .

اگر با دقت بیشتری به کتابخانه کافه هنر لواسان بنگرید ، می بینید که این کتابخانه چوبی ، همانند یک حجم ساکت و مهجور در گوشه‌ای از کافه است . اما زمانی به سراغش می‌روی متوجه می شوید که بیشتر شبیه به گنجینه‌ای است کشف نشده است . مهم نیست چه جور کتابی را دوست دارید ، به هر سبک کتابی که علاقه داشته باشید می‌توانید در اینجا کتابی را پیدا کنید که مطابق سلیقه‌تان باشد .

در گوشه‌ی دیگری از کافه هنر لواسان قفسه‌هایی وجود دارد که در آن محصولات هنری به فروش می‌رسد ؛ این قفسه‌ها پر هستند از انواع و اقسام محصولات هنری ، که در بین این محصولات هم لوازم دکوری منزل و هم لوازم و وسایل کاربردی مانند کیف و شال و محصولاتی از این قبیل دیده می شود . لازم به ذکر است که بیشتر این محصولات مربوط به گروه هنری بازآرت است .

مجموعه بازآرت ، از سال ١٣٩١ با هدف جمع‌آوری آثار هنرمندان مشهور و گمنامى که قابلیت استفاده کاربردی دارند و قراردادن این محصولات در معرض دید و خرید عموم آغاز به کار کرد . در اولین قدم ، بازآرت فعالیت خود را با راه‌اندازی سایت نمایش و فروش در فضای مجازی کلید زد . پس از مواجه شدن با استقبال خوب هنرمندان و خریداران از وبسایت بازآرت و صفحه‌های آن در شبکه‌های اجتماعی نظیر اینستاگرام ، نمایشگاه‌های متعددی با حمایت هنرمندان بزرگ کشور به خصوص ، شهاب حسینی، توسط این مجموعه برگزار گردید . مایش و فروش دائمی محصولات در کافه‌ها _ که شامل این کافه نیز می شود _ از دیگر راه‌های موفق رساندن محصولات هنری به دست مشتریان علاقمند است که در این مدت توسط بازآرت انجام پذیرفته است .

در این کافه علاوه بر فعالیت‌های معمول یک کافه فعالیت‌های فرهنگی و هنری دیگری هم برگزار می‌شود . یکی از این فعالیت‌ها برنامه قصه‌خوانی کودکان ویژه کودکان کمتر از هفت سال است . انجام کارهایی از این دست موجب می‌شود تا نوع نگاه‌ها به کافه هنر لواسان خاص‌تر باشند . در واقع وقتی گرداننده این کافه فردی مانند شهاب حسینی است ، برپایی فعالیت‌های فرهنگی و هنری زیادی نیز در این کافه دور از انتظار نیست .

در ادامه میتوانید عکس های گرفته شده از این کافه را از پنجره ی دوفصل مشاهده نمایید :

667 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *