قسمت جدید سریال " بازی تاج و تخت " نا خواسته یک شب قبل از نمایش اصلی به فضای مجازی راه یافت !

چند شب قبل ، قسمت جدید سریال ” بازی تاج و تخت ” ( Game of Thrones ) با نام The Door در بسیاری از سایت های تورِنت و پایرِتینگ ( pirating ) دیده شد ، آن هم یک روز قبل از نمایش اصلی اش در کانال تلویزیونی HBO !

به نظر می آید منبع این لو رفتن خودِ HBO باشد . به گفته ی سایت TorrentFreak قسمت ۵ از فصل ۶ از این سریال چند شب پیش ( ۲۱ مِی ) در سایت HBO Nordic ، برای کشور های سوئد ، دانمارک ، نوروِژ و فنلاند قابل مشاهده بوده است و سایت TorrentFreak موفق شده است تا از این مطلب در سایت HBO Nordic عکس بگیرد .

شما می توانید این عکس را در زیر ببینید :

hbonordicleak.0
طبق گزارشات ، سریال تاج و تخت در سال های ۲۰۱۴ و ۲۰۱۵ در بحث pirating در بالاترین رتبه قرار داشته است و این چیزی بود که کانال HBO سعی کرد با نمایش همزمان این سریال در ۱۷۰ کشور جهان با آن مبارزه کند . این طور که به نظر میرسد ، HBO با دزدان ادبی اینترنتی ( pirate ) که حاضر به نمایش آنلاین این سریال نشدند ، قصد سازش دارد و این مشخص است که جلوی برخی اتفاقات را نمیتوان گرفت .

از آن تاریخ به بعد این قسمت از سریال از سایت HBO Nordic برداشته شد ولی به نظر میرسد چند ساعتی روی سایت بوده است و این برای لو رفتن آن کافیست .

205 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *