مهران مدیری کارگردان رسمی " دورهمی " شد

هاشم رضایت تهیه‌کننده برنامه ” دورهمی ” اعلام کرد به خواست مردم و پس از بررسی نظرها و پیشنهادهای آنها ، تغییراتی در بخش نمایشی برنامه ایجاد شده است .

به نقل قول از مهر ، هاشم رضایت یکی از تهیه‌کنندگان مجموعه شبانه ” دورهمی ” با اشاره به تغییرات جدید این برنامه که از شبکه نسیم پخش می شود ، توضیح داد : ” قرار است تغییراتی در بخش نمایشی برنامه و بازیگران داشته باشیم اما هنوز به ساختار کامل و مشخصی نرسیده ایم . ”

وی درباره تغییرات در بازیگران و شایعاتی که پیرامون شقایق دهقان و چند تن از عوامل این مجموعه شنیده شده است ، اضافه کرد : ” حدود یک هفته است که شقایق دهقان در تیم برنامه ما حضور ندارد ولی هیچ اختلافی هم در میان نبوده است . او دلایلی را مطرح کرد و قرار است دیگر در این پروژه حضور نداشته باشد . امیرمهدی ژوله نویسنده مجموعه همچنان با ما کار می کند و هنوز قرارهای کاری با هم داریم . ”

این تهیه کننده با اشاره به اینکه تغییرات برنامه در راستای خواست مردم است ، عنوان کرد : ” عده ای نسبت به بخش نمایشی کار انتقاد داشتند و ما هم با توجه به بازخوردها در نظر داریم که تغییراتی را در کار اعمال کنیم . ما بازیگران جدیدی را به کار اضافه می کنیم و این رفت و آمدها بسیار طبیعی است . نمی توان گفت با رفتن یک بازیگر کار دچار فروپاشی شده است چراکه در این تیم اختلافی وجود ندارد . ”

رضایت ادامه داد : ” به نظرم ” دورهمی ” برنامه ای است که مخاطبان زیادی دارد و به خوبی دیده می شود و به همین دلیل برایش حاشیه های زیادی هم ساخته می شود اما امیدوارم رسانه ها از تیترها و خبرهای صحیح برای جذب خوانندگان خود استفاده کنند . ”

تهیه کننده ” دورهمی ” با اشاره به سختی های این برنامه تصریح کرد : ” ما در ” دورهمی ” کار واقعا سختی داریم . برنامه ای با این ترکیب برای اولین بار اجرا می شود . اینکه شما برنامه ای داشته باشید که هم نمایش داشته باشد ، هم گفتگو و استندآپ و همه این کارها را در مقابل ۴۰۰ نفر انجام دهید ، تاکنون در تلویزیون نبوده است . در مقابل تماشاگر نمی توان نمایش را تمرین کرد و اینها ویژگی های ” دورهمی ” است که هنوز ضعف هایی هم دارد و تلاش می کنیم رفع شود . ”

وی درباره بخش نمایشی کار و ضعف های آن یادآور شد : ” انتقادهایی به بخش نمایشی کار وارد شد و ما هم در حال تغییر در این بخش هستیم . ما باید به انتقادها و اظهارنظرهای مردم اهمیت دهیم و تلاشمان این است که کار را بهتر کنیم پس چرا آنها که خواهان این تغییرات بودند دوباره انتقادهایی را مطرح می کنند . ”

dorehami_01

 

رضایت اضافه کرد : ” ساکن بودن در یک برنامه به معنای مرگ آن برنامه است ، ما روز گذشته ششم خرداد ماه در اتاق فکر برنامه صحبت هایی با مهران مدیری و حمید رحیمی نادی تهیه کننده دیگر داشتیم که با چه ساختاری برنامه را جلو ببریم که هم طنز آن و هم فضای اجتماعی آن بیشتر شود . ”

این تهیه کننده درباره اینکه آیا تاکنون رییس جدید رسانه ملی از آنها درخواستی داشته است یا خیر ، بیان کرد : ” من آقای علی عسگری را پیش از این می شناختم . او آشنایی خوبی با هنر دارد و به کار طنز و فضای اجتماعی علاقه دارد . طی صحبت های حسین کرمی مدیر شبکه نسیم با رییس جدید ، او حمایت کرده و خواسته است که این برنامه با قوت پیش رود . ”

وی در پاسخ به اینکه با رفتن محراب قاسمخانی نویسنده دیگری به ” دورهمی ” اضافه می شود یا خیر ؟ توضیح داد : ” ما نویسنده های بسیار خوبی در برنامه داریم اما از هر پتانسیلی استفاده می کنیم چون این کار باید ادامه داشته باشد و مردم از آن استقبال کرده اند . ”

این تهیه کننده همچنین درباره کارگردانی برنامه که در خبرهایی عنوان شده بود قاسمخانی عهده دار آن بوده است ، یاد آور شد : ” زمانی که ما از محراب قاسمخانی دعوت کردیم او حدود سه سال بود که کاری در تلویزیون نداشت و خودش دوست داشت با تجربه کارگردانی در این اثر حضور داشته باشد . با این حال تنها به عنوان نویسنده در کار حضور یافت و همزمان مهران مدیری میزانس ها و بخش هایی از کار را کارگردانی می کرد . ”

وی ادامه داد : ” بعد از رفتن قاسمخانی ما به طور رسمی از مدیری خواستیم که کارگردانی کار را بر عهده بگیرد که او هم پذیرفت و الان این کار دیگر گروه کارگردانی ندارد بلکه مدیری کارگردان ” دورهمی ” است . ”

رضایت در سخنان خود مردم و رسانه ها را به صبر دعوت کرد و گفت : ” می توان گفت انرژی و زحمتی که برای این کار گذاشته شد تا الان به اندازه دو سریال بوده است و ما می توانستیم تا کنون دو سریال را مدیریت کنیم اما مردم چنین کاری را پسندیدند . درخواست من این است که رسانه ها و روزنامه ها کمی صبر داشته باشند تا این برنامه بتواند به جایگاه مورد نظر خود برسد . ”

تهیه کننده ” دورهمی ” ادامه داد : ” ما هفته ای سه شب برنامه داریم ، با این حال دیده شدیم و ” دورهمی ” توانست جای خود را در دل مردم باز کند . رسانه ها هم به تقویت این برنامه کمک کنند و دنبال حاشیه ها نباشند . ”

وی درباره ویژگی برنامه ” دورهمی ” یادآور شد : ” اساسا ما اسم ” دورهمی ” را برای این برنامه انتخاب کردیم تا بتوانیم ساعتی مردم را دور هم جمع کنیم . تکنولوژی امروز همه را از یکدیگر جدا کرده است و تلاش ما این بود که در این یک ساعت مردم فارغ از تکنولوژی دور هم باشند . قطعا اختلافی وجود ندارد و تغییرات این برنامه هم ناگهانی نبوده است بلکه ما مدتی است که به تغییر ساختارها فکر می کنیم . ”

وی در پایان با اشاره به اضافه شدن بازیگران جدید به این مجموعه بیان کرد : ” قرار است بازیگرانی به جمع ما اضافه شوند که فعلا می توان به رامین ناصرنصیر اشاره کرد . “

182 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *