ادعای " امبر هرد " مبنی بر صدمه ی فیزیکی از سوی شوهر سابقش " جانی دپ " در دادگاه

صبح روز جمعه امبر هرد در حالی وارد دادگاه شد که یکی از چشمانش کبود بود و ادعا می کرد که جانی دپ به وی صدمه ی فیزیکی زده است . هرد و وکیل وی سامانتا اسپکتور ، عکس هایی را به عنوان مدرک به دادگاه نشان دادند که کبودی هایی را نشان می داد و هرد اظهار داشت که دپ در طی ازدواجشان مکررا اقدام به ایجاد آنها کرده است .1464403446933

وی همچنین طی بیانیه ای سوگند یاد کرد که دپ در حین یک درگیری در شنبه ، گوشی تلفن همراهش را به سمت او پرتاب کرد که به چشم و گونه اش برخورد کرد . وی ادعا کرد که همسر سابقش در حالی که موهایش را میکشیده صورتش را گرفته و وی را مکررا مورد ضرب و شتم قرار داده است .

در یکی از عکس هایی که به دادگاه ارائه شد ، امبر هرد با کبودی دور چشم راستش کاملا مشخص بود و به گفته ی سایت TMZ هرد ادعا کرد که از این ضرب و شتم ها فیلمی در اختیار دارد .

هرد در بیانیه اش نوشته است : ” در طول مدتی که با هم رابطه داشتیم ، جانی هم فیزیکی و هم لفظی مرا مورد آزار قرار می داد ؛ من توهین های لفظی ، احساسی و آزار های فیزیکی زیادی را از سوی وی تحمل کردم . که شامل خشونت هم می شد . “photo_2016-05-29_14-34-08

وی ادعا کرد که دپ در طی درگیری روز شنبه ، مست بوده است و اظهار داشت که همین وضعیت را در ماه آپریل ، زمانی که دپ او را به روی زمین میکشیده تجربه کرده است .

وی ادامه داد : ” من در ترس رندگی می کنم ، می ترسم که جانی به خانه باز گردد و مرا از نظر روحی و فیزیکی آزار دهد ! ” وی همچنین اظهارنامه ای از طرف یک دوست به دادگاه ارائه داد که میگفت عکس هایی از صورت کبود امبر بعد از خروج دپ از خانه گرفته است .

اما با این حال زمانی که پلیس به یک دعوای خانگی در ۲۱ ام ماه مِی عکس العمل نشان دادند ، مسئولین پرونده هیچ مدرکی از حمله ای که اواخر هفته ی پیش در لس آنجلس رخ داد پیدا نکردند .

هرد به مسئولین در روز شنبه گفت که قصد نداشته است گزارشی پر کند . دپ در صحنه حضور نداشت . این حادثه ۲ شب قبل از آغاز کار دپ برای فیلم جدیدش ” Alice Through the Looking Glass ” در لس آنجلس رخ داده بود .

قاضی عالی دادگاه لس انجلس ، Carl H. Moor ، درخواست هرد_ مبنی بر مراجعه ی دپ به کلاس های کنترل عصبانیت یه مدت یک سال و طولانی کردن برنامه ی محافظتی برای وی _ را رد کرد .

با این حال ، برنامه ی قطع رابطه ، کمتر از یک هفته بعد از پرکردن فرم طلاق توسط امبر هرد اجرایی می شود و دلیل آن وجود اختلافات آشتی ناپذیر ، طی ۱۵ ماه ازدواج ذکر شده است . بنا بر گزارشات ، دپ از قاضی خواسته است تا در خواست هرد برای برنامه ی حمایت از همسر را نپذیرد .

دپ در روز پنجشنبه سکوت خود درباره ی این جدایی را شکست از مرگ ناگهانی مادرش و از شکست ازدواجش خبر داد و گفت به رسوایی ها ، شایعات بی اساس و دروغ ها و اطلاعات غلط درباره ی زندگی شخصی اش هیچ واکنشی نشان نخواهد داد و طی
بیانیه ای گفت : ” امیدوارم از هم پاشیدگی ناشی از این ازدواج کوتاه و خصومت ها سریعا حل شوند “

712 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *