لیست بازیگران جدید ترین اثر نولان ، " دانکرک " مشخص شد

طبق گزارشات ، کمپانی برادران وارنر رسما اعلام کرده که کریستوفر نولان روز گذشته فیلمبرداری جدیدترین فیلم سینمایی خودش را در دانکرک فرانسه آغاز کرده است و به زودی و با اتمام صحنه های مربوط به دانکرک برای ادامه فیلمبرداری به هلند و آمریکا هم خواهد رفت . کارگردان سه گانه ” بتمن ” ، ” تلقین ” و ” در میان ستارگان ” ، دهمین فیلم سینماییش را بر اساس فیلمنامه ای نوشته خودش خواهد ساخت . برادران وارنر همین طور رسما اعلام کرده که فیلمبرداری ” دانکرک ” به صورت تلفیقی از ۶۵ میلی متری و iMAX انجام می شود .

پیش از این شایعاتی در مورد حضور بازیگران هم در این پروژه شنیده می شد که در بیانیه رسمی وارنر از نام آنها هم بالاخره پرده برداری شده و تقریبا همه آنهایی که فکر می کردیم در این اثر حضور داشته باشند ، هستند . نام هایی چون تام هاردی ، مارک رایلنس ، کنت برانا ، سیلین مرفی ، فیون وایتهد ، آنورین برنارد ، هری استایلز ، جیمز دارسی ، جک لاودن ، بری کیوهان و تام گلین کارنی بازیگران پروژه حماسی کریستوفر نولان هستند . در این فهرست ، دو نکته عجیب مشاهده می شود ؛ اول این که پس از ۶ همکاری پیاپی ، مایکل کین در فیلم جدید نولان حضور ندارد و نکته دوم این که تا امروز حضور هیچ بازیگر زنی در این فیلم قطعی نشده است . برخی رسانه ها احتمال می دهند این فیلم جنگی اصلا بازیگر زن نقش اول نداشته باشد . اما از سوی دیگر شنیده می شود که ممکن است مثل ” در میان ستارگان ” ، در نیمه فیلمبرداری هم یکی دو بازیگر دیگر که حضور های تک جلوه خواهند داشت به تیم اصلی اضافه و معرفی شوند .

این فیلم که ۲۱ جولای ۲۰۱۷ اکران خواهد شد ، به حوادث موسوم به ” تخلیه دانکرک ” در جنگ جهانی دوم می پردازد . این اولین بار است که کریستوفر نولان ساخت یک فیلم حماسی تاریخی را بر عهده می گیرد .

240 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *