حمايت دختر جانى دپ از پدرش

لی‌لی رُز دپ دختر جانی دپ با انتشار پستی اینستاگرامی از پدرش که این روزها با تقاضای طلاق از سوی امبر هرد ، همسر پدرش روبه‌رو شده و شدیدا در مظان اتهام قرار دارد ، حمایت کرد . لی‌لی رز که فرزند مشترک دپ و ونسا پارادیس بازیگر فرانسوی است در دفاع از بازیگر نامزد اسکار نوشته : ” پدرم دوست‌داشتنی‌ترین و بامحبت‌ترین شخصی است که می‌شناسم ”

لی‌لی رز فرزند جانی دپ با انتشار تصویر کودکی خود در کنار پدرش در صفحه اینستاگرام خود نوشته : ” او پدری فوق‌العاده برای من و برادرم بوده و نه هیچ چیز دیگر و تمام کسانی که او را می‌شناسند غیر از این چیزی نخواهند گفت ”

بازیگر سری فیلم‌های ” دزدان دریایی کاراییب ” در روزهای اخیر با بدشانسی‌های پیاپی روبه‌رو شده است ، از فوت مادرش بر اثر بیماری گرفته تا تقاضای طلاق امبرد هرد و شکایت او علیه جانی دپ به اتهام ارتکاب خشونت فیزیکی و کلامی و همچنین شکست تجاری ” آلیس در آن سوی آینه ” که از جمعه گذشته روی پرده رفته است .

جمعه گذشته ، هرد با تسلیم شکایت‌نامه‌ای به دادگاهی در لس آنجلس ادعا کرده بود جانی دپ او را مورد ضرب و شتم قرار داده و او در کنار همسرش احساس امنیت نمی‌کند . تصاویر صورت کبود بازیگر ۳۰ ساله امریکایی که حدود ۲۲ سال با دپ اختلاف سنی دارد ، به سرعت در فضای مجازی و در میان رسانه‌ها بازنشر شد .

لی‌لی‌ رز دپ در اظهارات خود مستقیما به اتهاماتی که علیه پدرش مطرح شده ، اشاره‌ای نکرده است اما در آخرین پست خود تصویری از گزارش مجله ” پیپل ” منتشر کرده که نشان می‌دهد پلیس لس آنجلس در تحقیقات خود هیچ‌گونه مدرکی مبنی بر ارتکاب جرم و خشونت خانگی توسط دپ پیدا نکرده است .

در ادامه میتوانید عکس های این دو پست را در صفحه ی اینستاگرام ی‌لی رُز دپ مشاهده کنید :

979 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *