فروش ۵ فیلم برتر سینمای ایران ; هفت روز دوم خرداد ماه (۱۳۹۵)

۵۰ کیلو آلبالو

۵۰کیلو آلبالو از فیلم های کمدی در بالای جدول فروش هفتگی این هفته از فیلم های سینمای ایران است. ۵۰کیلو آلبالو به کارگردانی مانی حقیقی با فروش هفتگی ۵۷۵,۴۳۱,۰۰۰ تومانی و فروش کلِ ۱۳,۱۷۶,۷۱۳,۸۹۶ تومانیِ خود توانست در رده ی اولین فیلم پر فروش این هفته از سینمای ایران قرار گیرد.

 

ابد و یک روز

ابد و یک روز از دیگر فیلم های سعید روستایی پس از ۷۷روز اکران در۷۱ سالن سینمایی ، فروش کل ۹,۸۵۸,۷۰۹,۷۹۱ تومانی رو برای خود ثبت کرد. در این هفته نیز ابد و یک روز موفق به فروش ۴۸۶,۳۵۵,۰۰۰تومانی شد.

 

رسوایی ۲

رسوایی دو ساخته ی مسعود ده نمکی پس از ۲۸ روز اکران در ۸۵ سالن سینمایی توانست فروش کلِ۳۳۰,۱۸۷,۰۰۰ تومانی را برای خود ثبت کند. فروش هفته ی گذشته ی این فیلم ، ۳۳۴,۷۳۳,۰۰۰تومان براورد شده است.

اژدها وارد می شود

دومین اثر مانی حقیقی هم باز در این لیست قرار دارد ! اژدها وارد می شود در هفته ی گذشته ۲۶۹,۷۵۶,۰۰۰تومان فروش داشته. فروش کل این فیلم هم در ۳۵ روز گذشته حدود به ۱,۵۱۴,۲۷۲,۰۹۸تومان فروش کل داشته است.

pos23238hagfh22

یک دزدی عاشقانه

یک دزدی عاشقانه جدیدترین ساخته ی امیر شهاب رضویان است که برای اولین بار در لیست پرفروش ترین های هفته گانه ی دوفصل قرار دارد.این فیلم کمدی با بازی بازیگران مطرح همچون فرهاد آئیش، لوون هفتوان توانست مخاطبان بسیاری را جذب کند.یک دزدی عاشقانه در ۲۸روز اکران خود در ۵۱ سالن سینمایی توانست فروش کل ۹۳۶,۷۰۴,۲۹۸ را برای خود ثبت کند.همچنین در هفته ای که گذشت فروش ۲۶۱,۸۷۲,۰۰۰ را بدست آورد.

1137 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *