" سلام بمبئی " : از قرارداد اکران با کانادا تا آماده سازی ترانه ها توسط بهادری و گلزار

طبق گزارشات ، قربان محمدپور در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه زمان دقیق اکران فیلم ” سلام بمبئی ” را نمی داند ، گفت : ” این روزها بیشتر روی آماده کردن فیلم و ساخت و طراحی اقلام تبلیغاتی متمرکز هستم . ”
وی ادامه داد : ” همچنین صداگذاری و میکس نهایی همزمان در حال انجام است و جواد نوروزبیگی به عنوان تهیه کننده به دنبال اکران مناسب این اثر سینمایی با همراهی شرکت پخش فیلمیران در کشور است . ”
او تاکید کرد : ” چهار ترانه هندی توسط چهار خواننده سرشناس هندی برای این فیلم آماده شده و ۲ ترانه مانده که قرار است بنیامین بهادری آنها را آماده کند تا تصمیم نهایی برای انتخاب ترانه ها را بگیریم ، البته تا امروز ترانه ای از طرف بهادری به دست من نرسیده است . ”

2003280

سپس ادامه داد : ” در کنار بنیامین بهادری ، محمدرضا گلزار نیز در حال آماده کردن یک ترانه است . بعد از آماده شدن این دو ترانه باید ببینم که کدام یک از آنها بیشتر برای فیلم مناسب است و در نهایت از بین ترانه هایی با صدای این دو هنرمند ، یکی را برای «سلام بمبئی» انتخاب می کنم . ”
او گفت : ” ترجیح می دهم در این فیلم علاوه بر ترانه های هندی از ترانه های ایرانی نیز استفاده شود تا موسیقی ایرانی نیز در اکران های خارجی به مخاطبان معرفی شود . ”
وی با اشاره به اینکه نسخه ایرانی ” سلام بمبئی ” ۱۰۰ دقیقه است ، توضیح داد : ” این نسخه همان نسخه ای خواهد بود که در دیگر کشورها نیز نمایش داده می شود . البته این امکان وجود دارد که نسخه هندی فیلم به ۱۲۰ دقیقه برسد . این را هم باید بگویم که نسخه ایرانی و نسخه هندی تفاوت چندانی با هم ندارند . ”
محمدپور در پایان با اشاره به اینکه زمان قطعی اکران این فیلم در هندوستان به زودی مشخص می شود ، گفت : ” البته فکر می کنم نمایش این فیلم در هندوستان در فصل پاییز انجام می شود . برای اکران بین المللی ” سلام بمبئی ” فعلا با کانادا قرارداد بسته ایم و به زودی با استرالیا و آمریکا نیز قرارداد اکران فیلم بسته می شود . “

163 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *