عذرخواهی رسمی فاکس برای پوستر جنجالی

استودیوی «فاکس» که پخش جدیدترین قسمت از مجموعه فیلم‌های «مردان ایکس» را برعهده دارد ، به دلیل بیلبوردهای تبلیغاتی این فیلم در روزهای اخیر ، وادار به عذرخواهی شد. بیلبورد های این فیلم ، «آپوکالیپس» شخصیت شرور فیلم (با بازی اسکار آیزاک) را نشان می‌دهد که در حال خفه کردن یکی از شخصیت‌های زن فیلم به نام «میستیک» (جنیفر لارنس) است

بر روی بیش‌تر بیلبوردهای تبلیغاتی نیز ، که نمایانگر این تصویر هستند، شعاری با این مضمون نیز به چشم می‌خورد: «تنها قدرتمندان زنده می‌مانند»

image_13950316218_55555

استودیوی فاکس با انتشار بیانیه‌ای رسمی عذرخواهی خود را از بابت این اشتباه سهوی اعلام کرده و از حذف تمام مواد تبلیغاتی حاوی این تصویر خبر داده است. فاکس اضافه کرده این استودیو «به‌هیچ‌وجه مسئله خشونت علیه زنان را نادیده نمی‌گیرد.»

مک‌گوئن در گفت‌وگو با «هالیوود ریپورتر» توضیحات جامع‌تری در رابطه با این تصویر ارایه کرده: «هیچ مفهومی در پس این پوستر مشاهده نمی‌شود، جز زنی که در حال خفه شدن است. این واقعیت که هیچ‌کس تا به حال به این موضوع اشاره نکرده، توهین‌آمیز و صادقانه بگویم، ابلهانه است.» بازیگر ۴۲ ساله بیش از همه به خاطر بازی در سریال تلویزیونی «افسون‌شده» (Charmed) که به مدت ۵ سال (از ۲۰۰۱ تا ۲۰۰۶) از شبکه «برادران وارنر» روی آنتن رفت، به شهرت رسیده است.

او در ادامه سوالی را که از زبان فرزند خردسال دوستش شنیده، نقل کرده: «پدر، چرا این مرد بدذات دارد مرتکب خشونت علیه یک زن می‌شود؟» و مک‌گوئن این پرسش را مطرح می‌کند که «اگر یک دختر بچه ۹ ساله می‌تواند چنین چیزی را ببیند، چطور از چشم کارمندان فاکس دور مانده؟»

جدیدترین ساخته برایان سینگر با عنوان «مردان ایکس: آپوکالیپس» از دو هفته پیش در سینماهای امریکای شمالی روی پرده رفته و کل فروش آن در باکس آفیس جهانی از مرز ۲۹۱ میلیون دلار عبور کرده است. در این فیلم ابرقهرمانی که نهمین بخش از سری فیلم‌های «مردان ایکس» به شمار می‌رود، گروهی از سرشناس‌ترین بازیگران هالیوود از جمله جنیفر لارنس، جیمز مک‌اوی، مایکل فاسبندر، اسکار آیزاک، سوفی ترنر و … حضور دارند.

170 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *