کارشناسان از مرگ رسمی " تاپ گیر " خبر دادند : واکنش های منفی نسبت به سری جدید ادامه دارد

تاپ گیر ، زمان تولید توسط تیم قبلی اش _جرمی کلارکسون و اندی ویتمن _ همواره به غیر تخصصی بودن و نمایشی بودن متهم می شد ، اما جلب بیش از ۳۰۰ میلیون نفر بیننده در چهار گوشه جهان ، این امر را که جای خالی یک برنامه تلویزیونی سرگرم کننده و غیر تخصصی در میان انبوهی از مجلات تخصصی حوزه خودرو خالی است نشان داد و در اینکه چنین نمایشی می تواند سلایق بسیاری را تامین کند هیچ شکی نیست .JEREMY-18

اما اکنون تیم تولید تاپ گیر کاملا تغییر یافته است و تیم جدید هم بعد از دو هفته پخش ، با آمار و ارقام مایوس کننده ای از سوی تماشاگران روبرو شده که نشان دهنده ی عدم رضایت بینندگان از سری جدید می باشد .

همانطور که قبلا هم گفتیم ، براساس آمار و ارقام شبکه تلویزیونی ، آخرین سری فصل گذشته تاپ گیر _ با حضور جرمی کلارکسون _ موفق به جذب ۴٫۷ میلیون بیننده ، در زمان پخش اولیه ( در شبکه داخلی انگلیس ) شد ؛ اما اکنون این ارقام افت کرده است . ظاهرا اولین قسمتی که از سری جدید پخش شده است ، کمتر از ۳ میلیون بیننده داشته و قسمت دوم که یکشنبه این هفته بر روی آنتن رفت نیز تنها توجه ۲٫۸ میلیون بیننده را به خود جلب کرده است .

این در حالیست که نقد های فنی کارشناسان به تیم تولید جدید نیز ادامه دارد ، چرا که تقلید از سبک طنز سری قبلی به مذاق بینندگان خوش نیامده و از سوی دیگر تغییر برنامه به سمت بررسی تخصصی خودرو نیز طبیعتا فراگیر بودن تاپ گیر می کاهد .TopGear

در چنین شرایطی تیم تولید جدید باید تلاش کند تا راهی را برای ایجاد سبک و سیاق طنز آمیز اختصاصی خود بیابد که طبیعتا کار ساده ای نیست .

از این رو ، بسیاری از کارشناسان از مرگ رسمی تاپ گیری خبر می دهند که در دل بیش از ۳۰۰ میلیون نفر از مردم جهان جا باز کرده بود ، چرا که بعید است تیم جدید توفیقی در احیای محبوبیت سری های قبلی بدست آورد .

حالا باید منتظر ماند و دید که برنامه جدید جرمی کلارکسون و تیمش که قرار است تحت عنوان ” گرند تور ” توسط آمازون پخش شود ، تا چه حد مورد پسند جهانیان واقع خواهد شد .

199 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *