site hit counter

فیلم سینمایی ” افسانه ی تارزان ” ( The Legend of Tarzan ) اثری دیگر از کارگردان انگلیسی ، David Yates ( هری پاتر ) است . این فیلم جدید ترین عنوان اکشن/ماجراجویی بوده و داستان آن حول پادشاه جنگلی است که در اصل برای اولین بار توسط نویسنده ی آمریکایی Edgar Rice متولد شد . این فیلم جدید دارای فیلمنامه ای است که با همراهی Adam Cozad و Craig Brewer نوشته شده و ستارگانی مانند Alexander Skarsgård و Margot Robbie و Samuel L. Jackson و Christoph Waltz در آن نقش آفرینی کرده اند .

داستان اینگونه است که تارزان ( Skarsgård ) بعد از سال ها زندگی با همسرش جین ( Robbie ) در بین طبقه ی اشراف لندن در حال بازگشت به Congo Free State است . خانه ی قدیمی اش جنگل ، این بار به شکلی متفاوت پادشاه سابقش را صدا می زند . طوری که به وی پیشنهاد خدمت در مجلس عوام ( House of Commons ) به عنوان فرستاده را می دهند . اما دور از چشم تارزان ، نقشه های شرورانه ی کاپیتان Léon Rom (با بازی Waltz ) در راه است که او را طی یک ماجراجویی طولانی به زندگی گذشته اش باز می گرداند .

در تریلر جدید این فیلم ( تریلر IMAX ) ارباب سابقِ میمون ها را در حال تاب خوردن شاخه های درختان جنگل میبینید ، در حالی که همسرش جین توسط کاپیتان Lé۰n مورد تحدید قرار می گیرد و در خطر است . تریلر جدید به طرز شگفت آوری همان سبک اکشن/ماجراجویی قدیمی را بازسازی می کند که این بی شک مورد استقبال طرفدارن این عنوان و بینندگان جدید این سری واقع خواهد شد .

اینکه آیا فیلمنامه ی نوشته شده توسط نویسندگان ماهری همچون Cozad و Brewer برای خلق فیلمی دیدنی که تمام رده های سنی از آن استقبال خواهند کرد کافیست یا آیا همان حسی که خوانندگان رمان های این عنوان در دهه ی ۲۰ داشتند را به بینندگان خواهد داد تنها بعد از اکران آن مشخص خواهد شد . البته تجربه ی Yates در فیلمسازی های اینچنین مانند شاهکار آن در هری پاتر ، یَد طولایی دارد !

در ادامه می توانید تریلر جدید منتشر شده از این عنوان را از پنجره ی دوفصل تماشا کنید :

 

The Legend of Tarzan در اول ماه جولای سال ۲۰۱۶ به روی پرده ی سینماهای آمریکا خواهد رفت .

دیدگاهی بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.