site hit counter

طبق گزارشات ، مل گیبسون و رندل والاس نویسنده نامزد جایزه اسکار ، دنباله فیلم ” مصائب مسیح ” را می‌سازند .

والاس سال ۲۰۰۵ برای نوشتن فیلمنامه ” شجاع‌دل ” نامزد جایزه اسکار شد و اسکار بهترین فیلم سال ۲۰۰۵ را از آن خود کرد . این نویسنده پنجشنبه ضمن اشاره به سختی پنهان کردن پروژه از دید رسانه‌ها اظهار داشت که در حال نوشتن فیلمنامه دنباله فیلم ” مصائب مسیح ” است .

نویسنده ” گلادیاتور “سال ۲۰۱۴ فیلم ” بهشت واقعی است ” را کارگردانی کرد . او گفت که در جریان همکاری با گیبسون در ساخت فیلم ” ستیغ اره‌ای ” ایده ساخت دنباله‌ای برای فیلم ” مصائب مسیح ” به ذهنشان رسیده‌ است . گیبسون کارگردان و والاس یکی از نویسندگان ” ستیغ اره‌ای ” است . این فیلم که در نوامبر اکران می‌شود ، داستان واقعی دزموند داس ، پزشک ارتش آمریکا در دوران جنگ جهانی دوم به تصویر میکشد .

نماینده گیبسون هنوز هیچ واکنشی نسبت به انتشار این خبر نشان نداده است . ” مصائب مسیح ” سال ۲۰۰۴ به سینما آمد و این فیلم که با بودجه‌ای ۳۰ میلیون دلاری ساخته شده بود ، با فروش بیش از ۶۱۲ میلیون دلار در سراسر جهان ، لقب موفق‌ترین فیلم مستقل تاریخ را به خود اختصاص داد .

تا به امروز استودیو و سرمایه‌گذاری برای حمایت مالی از این پروژه که در مراحل ابتدایی نوشتن فیلمنامه به سر‌می‌برد ، اعلام آمادگی نکرده است . اما والاس اعلام کرده است که سرمایه‌گذاران زیادی قصد مشارکت در این پروژه دارند .

دیدگاهی بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.