site hit counter

Christina_Grimmieکریستینا گریمی در فصل ششم مسابقه خوانندگی ” صدا ” سوم شده بود و بعد از آن نیز با پیوستن به شرکت ضبط موسیقی مربی خود در این مسابقه ، آدام لوین ، توانست شهرت چندانی کسب کند و از معدود هنرمندانی باشد که بعد از این مسابقه هنوز تعداد زیادی طرفدار دارد .

او دیشب که با گروه موسیقی Before You Exit از آخرین کنسرت های تورشان را در اورلاندو فلوریدا اجرا می کردند . پس از کنسرت به دیدار و امضا دادن به طرفداران خود رفته بود که مرد ناشناسی به او سه گلوله شلیک کرد . برادر گریمی با وی درگیر شد و تیرانداز به خود شلیک کرد و جان باخت . گریمیِ ۲۲ ساله در شرایطی بحرانی به بیمارستان متقل شد اما نجات پیدا نکرد .


5در پی مرگ او طی ساعات اخیر بسیاری از هنرمندان و مشاهیر در صفحات عمومی خود تسلیت گفتند و نظراتشان را بیان کردند . از جمله خانواده کارداشین که به مبارزه با حق تفنگ در آمریکا به پا خواستند . بسیاری از شرکت کننده ها و برندگان ” صدا ” از جمله جوردن اسمیت ، برنده فصل نهم و الیسون پورتر برنده فصل دهم نیز از جمله این هنرمندان بودند . آدام لوین هم که مربی و دوست وی بود ابراز ناراحتی و شوکه شدن کرد و از دنیا رفتن او را به همه طرفدارانش و خانواده و دوستانش تسلیت گفت .

لازم به ذکر است که هر ساله تعداد زیادی از مردم آمریکا بدست تفنگ کشته می شوند و مشاهیر نیز از این قاعده مستثنی نیستند . رئیس جمهور فقید ، جان اف کندی ، خواننده مشهور گروه ” بیتلز ” جان لنون و حال کریستینا گریمی .

دیدگاهی بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.