site hit counter

” کارن همایونفر ” ، آهنگساز مطرح موسیقی روز گذشته با انتشار متنی از برنامه‌ی احسان علیخانی گلایه و به پخش بدون اجازه آثارش از برنامه ” ماه عسل ” واکنش نشان داد .

وی در ابتدا با انتشار یادداشتی در صفحه‌ی اینستاگرام خود خطاب به احسان علیخانی نوشت :

” احسان علیخانی عزیز

من برای برنامه جذاب شما که وقت دیدنش را متاسفانه کمتر پیدا می‌کنم و صورت ماهت را کمتر می‌بینم جز آرزوی موفقیت دعایی ندارم . اما بارها موسیقی‌های مرا در زیر متن گفتگوهای دل‌انگیزت و اشک‌ها و خنده‌های هموطنان و صدای خوش‌رنگ و به رنگ چشمانت را پخش می‌کنی و ممنون از تو و تهیه‌کننده و دست اندرکاران … گاهی با خودم می‌اندیشم اگر این موسیقی فیلم‌ها در آلبوم‌های منتشر شده من نبود صداوسیما در تامین موسیقی تمامی برنامه‌هایش از مستند تا داستانی و خبری و غیره و غیره چقدر با کمبود برخورد می‌کرد . عزیز دل شما که هنرمند هم هستید و جزو بلند قامتان هستید حقوق مادی را من پیشکش برنامه‌ی خوبتان و سازمان می‌کنم حداقل حقوق معنوی آثار را می‌توانید با ذکر خالق اثر و خود اثر ذکر بفرمایید . در آرامش باشی . ”

کارن همایونفر صبح امروز نیز در متنی دیگر از تماس احسان علیخانی خبر داد و نوشت :

” دوستان عزیزم

پست قبلی را با نهایت احترام به همه و به‌ویژه احسان علیخانی عزیز نوشتم . سنگینی بیس‌و‌پنج سال و سی‌و‌پنج سریال و یکصدو‌سی‌هفت فیلم و خستگی آن و حال این‌روزهای همه همکاران خودم در سینما و تلویزیون رادیو و عدم رعایت حقوق مادی و معنوی بود . احسان عزیز لطف کرد و در نهایت ادب و وقار تماس گرفت و دلیل پخش موسیقی‌هایم را توضیح داد از دلبستگی شخصی‌اش به من تا نزدیک بودن فضای کارها به برنامه . در مقابل کسی که با قلبش حرف می‌زند بی شک اگر هنرمندی قدر ببیند و احترام متقابل چیز زیادی انتشار ندارد . نه من به احسان عزیز احتیاج دارم نه او به من . پس احترام تنها مسئله باشکوه ارتباط بین ما هموطنان است . حق طبیعی هر انسانی مادامی که سرمایه‌اش تنها خاطره ساختن برای شماست در این سرزمین کمی احترام است . “

دیدگاهی بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.