احتمال جدایی " آنجلینا جولی " و " برد پیت " به خاطر اختلافات مالی

در روز های گذشته رسانه های مختلفی از احتمال طلاق زوج سینمایی هالیوود یعنی ” آنجلینا جولی ” و ” برد پیت ” خبر داده‌ اند .

خبرگزاری‌های خارجی از احتمال جدا شدن ” آنجلینا جولی ” و ” برد پیت ” به خاطر اختلافات مالی خبر دادند .

این زوج بازیگر که به خاطر شیوه زندگی ، ازدواج و فرزندان خود هر از چند گاهی خبرساز می شوند ، این بار حاشیه‌ی جدیدی را منتشر کردند که حکایت از جدایی این زوج دارد .

گفته می شود اختلاف های مالی عامل اصلی اختلافات ” آقا و خانم اسمیت ” سینماست . طی سال‌های اخیر هالیوود روی نوع رابطه ، فرزندخواندگی و حتی مراسم ازدواج رسمی ” برنجلینا ” که نامی ترکیبی از اسم این دو بازیگر است ، مانور زیادی می‌داد . این دو در فیلم‌ ” آقا و خانم اسمیت ” به کارگردانی ” جولی ” روبروی هم قرار گرفتند .

” آنجلینا جولی ” در سال های اخیر بیش از بازیگری ، روی فعالیت های انسان دوستانه و کارگردانی تمرکز کرده و از همسرش هم در جدیدترین اثرش بازی گرفته است .

به گفته ی سایت Movienewsguide ، گزارشات نشان می‌دهد اخیرا هزینه زندگی ” زوج قدرت ” بسیار بالا رفته و آن ها حساب های بانکی خود را برای خرید وسایل و خانه های گرانقیمت تقریبا خالی کرده‌اند . آن ها دو میلیون و ۵۰۰ هزار پوند صرف خرید ویلایی در اسپانیا کرده اند و در حال حاضر به همراه شش فرزندشان امارتی را به ۲۱ هزار پوند در لندن اجاره کرده و در آن سکونت دارند .

” برد پیت ” بازیگر فیلم هایی چون ” افسانه بنجامین باتن ” و ” افسانه های خزان ” شیفته جزایر بالئارس در اسپانیا شده و به همین دلیل این پول گزاف را برای خرید ویلایی در این منطقه خرج کرده است . اما ممکن است او خود به تنهایی مجبور به سکونت در آن شود .

این زوج هنری قصد داشتند بلیت‌هایی برای سفر به فضا خریداری کنند ، سفری که تنها با صرف مبلغی ۲۰۰ هزار دلاری میسر می شود . گفته می شود شش فرزند ” جولی ” و ” پیت ” که ” مدوکس ” ، ” پکس ” ، ” زهرا ” ، ” شیلو ” و دوقلوها ” ویوین ” و ” ناکس ” نام دارند ، بسیار نگران طلاق احتمالی والدین خود هستند .

468 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *