site hit counter

کیت هرینگتن ( Kit Harington ) بازیگر نقش جان اسنو در سریال پرطرفدار ” بازی تاج و تخت ” در نقش شخصیت منفی ویدئوگیم معروف ” ندای وظیفه ” ( Call of Duty ) جلوی دوربین رفته تا تصویر قهرمانانه‌ای را که تا امروز از خود به نمایش گذاشته ، در ذهن مخاطبان تغییر بدهد . گای ریچی فیلمساز انگلیسی صحنه‌های موشن‌ پیکچر ( Motion Picture ) بازیگر ۲۹ ساله را کارگردانی می‌کند .

به گفته ی سایت Independent ، بازیگر انگلیسی در نقش رهبر سازمانی افراطی که قصد نابودی زمین را دارد ، در سری جدید ویدئو گیم ” ندای وظیفه ” بازی می‌کند . صفحه رسمی این ویدئو گیم پرطرفدار در فیسبوک ویدئویی را منتشر ساخته که کیت هرینگتن را در لباس مخصوص موشن پیکچر در حال ایفای نقش در مقابل دوربین نشان داده است .

تیلور کوروساکی کارگردان بخش روایی ویدئو گیم ، در خصوص همکاری با هرینگتن اظهار داشت : ” کیت از استعداد فوق‌العاده‌ای برخوردار است و یک حرفه‌ای به تمام معناست . داستان ما این‌بار روایتگر مرحله نهایی نبرد نیروهای مخالف است و کیت کاملا در نقش‌اش جا افتاده است . ”

وی افزود : ” بی‌صبرانه منتظر روزی هستیم که هواداران کیت را در نقش شخصیتی کاملا متفاوت ببینند . “Call-of-Duty-Infinite-Warfare-Lead-Image

به گفته شرکت‌های سازنده ، گای ریچی کارگردان انگلیسی و سازنده فیلم‌های ” شرلوک هولمز ” و ” قاپ‌زنی/ Snatch ” صحنه‌های موشن پیکچر هرینگتن را کارگردانی خواهد کرد . او پیش از این در سال ۲۰۱۲ ، تیزر تبلیغاتی ” ندای وظیفه : بلک اپس ۲ ” ( Call of Duty : Black Ops II ) را تهیه و تولید کرده بود . دیو استول مدیر استودیو ” اینفینیتی وارد ” در این‌باره گفته : ” گای ریچی از هواداران این سری است و به همین خاطر دعوت دوباره از او برای همکاری در این پروژه و کمک به شکل‌گیری شخصیت کیت هرینگت اتفاق بسیار خوبی به شمار می‌رود . ”

” ندای وظیفه : جنگ بی‌نهایت ” ( Call of Duty : Infinite Warfare ) از ۴ نوامبر امسال ( ۱۴ آبان ) برای دستگاه‌های پلی‌استیشن ۴ ، ایکس‌باکس وان و پی‌سی در دسترس خواهد بود .

دیدگاهی بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.