ساخت پنجمین سری از فیلم های پرطرفدار " ایندیانا جونز "

Harrison Ford
Harrison Ford

استیون اسپیلبرگ قصد دارد پنجمین سری از فیلم های پرطرفدار ” ایندیانا جونز ” را با حضور هریسون فورد بسازد . او گفته در پایان پنجمین سری از این فیلم ، کاراکتر اصلی اش را نکشته است .

در حالی که استیون اسپیلبرگ اعلام کرده قصد دارد سری پنجم ایندیانا جونز را دوباره با حضور هریسون فورد بسازد ، مروری کوتاه بر برنامه کارهای او در سال های آتی نشان می دهد او ماه ها و هفته های بسیار شلوغی را در پیش خواهد داشت . به ویژه آنکه مصمم است این فیلم را سال ۲۰۱۹ به اکران برساند . اول جولای امسال فانتزی حادثه ای ” The BFG ” از او در مقام کارگردان اکران خواهد شد .

او امسال تهیه کنندگی سریال ” تمام راه ” را نیز عهده دار شده است . دیگر پروژه جدیدتر او ساخت فیلمی درباره جنگ ویتنام است و در این فیلم قصد دارد زندگی والتر کرونکیت خبرنگار سرشناس آمریکایی حاضر در این نبرد را به تصویر بکشد . کارگردانی ” بازیکن شماره یک ” برای کمپانی برادران وارنر و ساخت ” ربودن ادگاردو مورتارا ” نیز از دیگر برنامه های آینده اسپیلبرگ هستند . ضمن اینکه تهیه کنندگی جدیدترین نسخه از ” پارک ژوراسیک ” و ” ترانسفورمرها ” هم در زمره کارهای آینده این کارگردان ۷۰ ساله آمریکایی قرار دارند .

به گفته ی سایت independent ، با وجود آنکه هنوز حتی یک کلمه درباره ماجرای ایندیانا جونز پنج در جایی منتشر نشده است ، اما به نظر می رسد اسپیلبرگ اصرار دارد که این فیلم را بزودی با هریسون فورد جلوی دوربین ببرد . وی در گفتگوی خود با سایت hollywoodreporter اینگونه توضیح داد : ” چیزی که روی آن تأکید ویژه دارم این است که من هریسون فورد را در آخرین نسخه از ایندیانا جونز نکشتم . ”

حضور دوباره فورد در نقش ایندیانا جونز از آنجا جدی به نظر می رسد که مدیران کمپانی دیزنی هم روی او نظر مساعدی دارند . قرار است این نسخه در ۱۹ جولای ۲۰۱۹ به نمایش عمومی درآید .

128 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *