site hit counter

پیکر بی‌جان این بازیگر ۲۷ ساله روبه‌روی خانه‌اش پیدا شد. به گفته مقامات مسئول آنتوان در تصادف با ماشین خودش کشته شده. به گفته پلیس این بازیگر جوان در شیب تند جاده کنار خانه‌اش از ماشین پیاده می‌شود، اما به دلیل قرار ندادن خودرو در دنده و فعال نکردن ترمز خودرو عقب عقب به سمت این بازیگر حرکت می‌کند. بازیگر «آلفا داگ» با برخورد ماشین به دیوار آجری و درب فلزی کوبیده می‌شود و جان خود را از دست می‌دهد.

Star Trek (2009) Directed by: J.J. Abrams

Star Trek (2009) Directed by: J.J. Abrams

انتشار خبر درگذشت این بازیگر جوان با واکنش زیادی در شبکه‌های اجتماعی روبه‌رو شده است.جاستین لین که در سومین حضور آنتوان یلچین در «پیشتازان فضا» کارگردان این فیلم بود، در توییتر خود گفت:

«هنوز در شوک به سرمی‌برم. شور و اشتیاق وجودت تا همیشه با کسانی که شانس آشنایی با تو را داشتند همراه است.»

جان چو از دیگر بازیگران پیشتازان فضا در توییتر نوشت:‌ «آنتون یلچین را خیلی دوست داشتم. او هنرمندی واقعی بود: کنجکاو، زیبا و شجاع. او یک دوست عالی و یک پسر فوق العاده بود. خبر درگذشتش ویرانم کرد.»

یلچین بیشتر برای بازی در نقش شخصیت چخوف در سری فیلم‌های «پیشتازان فضا» از جمله «پیشتازان فضا» در سال ۲۰۰۹، «پیشتازان فضا به سوی تاریکی» در سال ۲۰۱۳ و فیلم تازه «پیشتازان فضا ماوراء» شناخته می‌شد. «پیشتازان فضا ماوراء» از ۲۲ جولای اکران می‌شود و آخرین فیلم آنتوان به حساب می آید.

یلچین که در روسیه به دنیا آمده بود، در خردسالی به همراه خانواده‌اش به ایالات متحده آمریکا مهاجرت کرد. او خیلی زود و در نوجوانی با بازی در فیلم‌ «دل‌ها در آتلانتیس» کنار آنتونی هاپکینز در سال ۲۰۰۱ و فیلم «خانۀ دی» کنار رابین ویلیامز در سال ۲۰۰۴ به شهرت رسید. او پس از آن در فیلم‌های بسیاری چون «چارلی بارتلت»، «نابودگر، رهایی» و «تنها عاشق‌ها زنده می‌مانند» نقش‌آفرینی کرد.

The-damaged-gate-at-the-home-of-Anton-Yelchin

محل برخورد ماشین

اولیویا وایلد درباره او نوشت: «آنتون یلچین استعدادی درخشان و فردی به راستی مهربان بود. هیچ‌گاه لبخند شیرنش را فراموش نمی‌کنم.»

دیدگاهی بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.