site hit counter

تماشای دنباله جدید فیلم ترسناک ” احضار ارواح ” ( The Conjuring ) به قیمت جان مرد ۶۵ ساله هندی تمام شد . به گزارش یکی از روزنامه‌های انگلیسی زبان هند ، تماشاگر سالخورده‌ای که برای تماشای این فیلم به سینما رفته بود ، از شدت هیجان دچار ایست قلبی شد و بعد از انتقال به بیمارستان درگذشت .conjuringpostersmall

به گفته ی سایت Independent به نقل از ” تایمز آو ایندیا ” ، روزنامه انگلیسی‌زبان هند گزارش داده ، مرد ۶۵ ساله‌ای هنگام تماشای فیلم ترسناک ” احضار ارواح ۲ ” بر اثر حمله قلبی درگذشت . تماشاگر سالخورده هندی که هنوز هویتش معلوم نیست در یکی از سالن‌های سینمای شهرستانی واقع در ایالت تامیل نادو هند مشغول تماشای بخش دوم ” احضار ارواح ” ( The Conjuring 2 ) بود که با رسیدن به نقطه اوج داستان ، از شدت هیجان دچار حمله قلبی شد و بلافاصله به بیمارستان انتقال یافت اما کمی بعد از دنیا رفت .

اما این پایان ماجرا نبود و عجیب‌ترین اتفاق زمانی رخ داد که جسد تماشاگر یادشده و ماموری که مسئول انتقال او به سردخانه بود ، هر دو بر اثر حادثه‌ای نامعلوم ناپدید شدند . هنوز هیچ‌گونه توضیح منطقی در ارتباط با حادثه اخیر از سوی مقامات پلیس ارایه نشده و به عقیده بعضی تحلیلگران هندی پای قدرت‌های ماورایی در میان بوده است .

فیلم ترسناک ” احضار ارواح ۲ ” به کارگردانی جیمز ون و با حضور پاتریک ویلسن و ورا فارمیگا در سینماهای سراسر دنیا به نمایش درآمده است . بخش اول این فرنچایز سینمایی در سال ۲۰۱۳ روی پرده رفت و با استقبال گسترده تماشاگران روبه‌رو شد ؛ تا جایی که به عقیده بعضی منتقدان این فیلم بعد از ” جن‌گیر ” ، بهترین اثر سینمایی در ژانر وحشت به شمار می‌رود .

دیدگاهی بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.