site hit counter

در پی اعاده حیثیت مردی که مدعی است سازندگان درام زندگینامه‌ای ” گرگ وال استریت ” با آبروی او بازی کرده‌اند قاضی پرونده با صدور حکمی ، لئوناردو دی کاپریو را به عنوان یکی از تهیه‌کنندگان فیلم به دادگاه فراخوانده تا شهادت خود را درباره ادعاهای فرد شاکی ارایه کند .wolf-of-wall-street1

به گفته ی CNN ، اندرو گرین مدیر سابق شرکت کارگزاری سهام ” استراتن اوکمانت ” با طرح شکایتی علیه کمپانی Paramount Pictures و همچنین تهیه‌کنندگان ” گرگ وال استریت ” درخواست ۲۵ میلیون دلار غرامت کرده است . بنابر متن شکایت‌نامه ، سازندگان فیلم متهم به ارایه تصویری کذب از گرین شده‌اند . همان‌طور که در متن این دادخواست آمده سازندگان به واسطه شخصیت نیکی کاسکاف ( با بازی پی جی برن ) ، گرین را به عنوان فردی ” تبهکار ، فاسد و مصرف‌کننده مواد مخدر ” به تصویر کشیده‌اند .

وکلای رسمی دی کاپریو مدعی شده‌اند بازیگر برنده اسکار چندان در جریان روند نگارش فیلمنامه و بداهه‌پردازی‌های سایر بازیگران فیلم نبوده و اطلاعات او در این زمینه به قدری محدود است که صلاحیت ” قضاوت در جایگاه شهود ” را از بازیگر ۴۱ ساله سلب می‌کند .

در عین حال ، وکلای شاکی مصرانه بر لزوم شهادت دی کاپریو در این پرونده تاکید دارند و معتقدند او در تمام جلساتی که در مرحله نگارش و بازنویسی فیلمنامه بین مارتین اسکورسیزی کارگردان وتهیه‌کننده و ترنس وینتر فیلمنامه‌نویس برگزار شده ، شرکت داشته و در جریان جزییات قرار گرفته بود . براساس اسناد موجود در دادگاه ، اسکورسیزی و وینتر پیشاپیش شهادت خودشان را در ارتباط با ادعای شاکی پرونده ارایه داده‌اند .

ماجرا تا آن‌جا پیش رفته که وکلای گرین پیشنهاد داده‌اند در صورت لزوم برای هماهنگی با مشغله‌های بازیگر برنده اسکار ، آماده‌اند با دی کاپریو در لس آنجلس ملاقات کنند . در نامه‌ای که از سوی وکلای شاکی تسلیم قاضی پرونده شده ، بازیگر ۴۱ ساله به دلیل رفت‌وآمدهای مکررش بین کالیفرنیا و نیویورک نباید مشکلی در این زمینه داشته باشد .

مدیر برنامه‌های دی کاپریو فعلا از پاسخگویی به پرسش‌های خبرنگاران خودداری کرده است .

دیدگاهی بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.