بازگشت نومی رپاس به سری فیلم های " بیگانه "

در حالی که پیش از این گفته شده بود شخصیت اصلی ” پرومتئوس ” ( Prometheus ) در دنباله جدید ” بیگانه ” به کارگردانی ریدلی اسکات حضور نخواهد داشت ، اما نومی رپاس ( Noomi Rapace ) بازیگر ۳۶ ساله سوئدی به تازگی سر صحنه فیلمبرداری پروژه جدید اسکات در استرالیا دیده شده است .

رپاس که در ” پرومتئوس ” در نقش دکتر الیزابت شاو باستان‌شناس ظاهر شده بود ، در جدیدترین پروژه سینمایی اسکات با عنوان ” بیگانه : پیمان ” ( Alien: Covenant ) در کنار بازیگرانی همچون کاترین واترستن ، دمیام بیچیر ، دنی مک‌براید و مایکل فاسبندر جلوی دوربین می‌رود .image_13950401873_prometheus-noomi-rapace

به گفته ی سایت Independent ، برخلاف ادعاهای قبلی اسکات مبنی‌بر حذف نقش شخصیت اصلی فیلم علمی‌-تخیلی ” پرومتئوس ” ، نومی رپاس سر صحنه فیلمبرداری ” بیگانه : پیمان ” دیده شده است . بعد از ” پرومتئوس “که در سال ۲۰۱۲ روی پرده رفت ، این فیلم دومین پیش‌درآمد سری فیلم‌های ” بیگانه ” به شمار می‌رود و در ادامه ماجراهای ” پرومتئوس ” روایت می‌شود .

هرچند این‌بار ، کاترین واترستن ستاره فیلم ” فساد ذاتی ” پل تامس اندرسن بازی در نقش قهرمان اصلی فیلم اسکات را برعهده دارد ؛ شخصیتی که مخاطبان فیلم‌های علمی-خیلی اسکات را حسابی غافلگیر خواهد کرد .

در خلاصه داستان فیلم آمده : ” ریدلی اسکات با ” بیگانه : پیمان ” به جهانی که در ” بیگانه ” خلق کرده بود بازمی‌گردد . این پروژه دومین فصل از پیش‌درآمد سری فیلم‌های” بیگانه “است که با نمایش ” پرومتئوس ” آغاز شده و در قالب سه‌گانه‌ای سینمایی روی پرده خواهد رفت و مستقیما در پیوند با ماجراهای فیلم اصلی” بیگانه ” اسکات است که در سال ۱۹۷۹ به نمایش درآمد . ”

در ادامه نیز ، به جزییات خط اصلی داستان اشاره شده : ” خدمه سفینه فضایی ” کاوننت ” ( پیمان ) که عازم سیاره‌ای دوردست در دورافتاده‌ترین بخش کهکشان شده‌اند ، متوجه می‌شوند سیاره‌ای که آن را بهشتی ناشناخته می‌پنداشتند ، در حقیقت دنیایی تاریک و خطرناک است که دیوید ربات انسان‌نما ( با بازی فاسبندر ) تنها ساکن آن سیاره و تنها بازمانده سفینه محکوم به فنای ” پرومتئوس ” است . ”

طبق برنامه‌ریزی‌ها ، Alien: Covenant از ۱۴ اوت ۲۰۱۷ ( ۱۳ مرداد ۹۶ ) توسط استودیوی ” فاکس قرن بیستم ” در سینماهای سراسر امریکای شمالی روی پرده می‌رود .

202 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *