site hit counter

جیم کری به گروه الی راث تهیه‌کننده و کارگردان سینما پیوست تا در یک فیلم ترسناک جلوی دوربین برود .

جیم کری در این فیلم هم به عنوان بازیگر و هم به عنوان تهیه کننده حضور خواهد داشت ، در حالی که الی راث کارگردانی فیلم را برعهده دارد . این فیلم با عنوان ‌” آلیستر آرکان” برای کمپانی آمبلین انترتیمنت به ریاست استیون اسپیلبرگ ساخته می‌شود .
داستان این فیلم به قلم استیون نیلز اولین بار در سال ۲۰۰۴ از سوی IDW کمیکز منتشر شد و اکنون با اقتباس از همین کتاب ، جان کروکر فیلمنامه اقتباسی آن را خواهد نوشت .

داستان این فیلم بر گروهی از بچه‌ها متمرکز است که دوستی‌شان با مردی پیر و ترشرو به خاطر مخالفت والدین‌شان از بین می‌رود و پس از مرگ پیرمرد ، حالا باید با نفرین او که دامنگیر شهر شده ، مقابله کنند . در واقع آلیستر ارکین بنا به درخواست جامعه اوکلاهما از برنامه تلویزیونی که اجرای آن را داشت ، کنار گذاشته می‌شود و پس از بازنشستگی بی‌مقدمه وی ، موجی از ترور و وحشت باورنکردنی بر شهر چیره می‌شود .
در سال ۲۰۰۴ پارامونت اعلام کرده بود قصد دارد این فیلم را بسازد .

جیم کری آخرین بار با فیلم ” احمق و احمق‌تر ۲ ” در سال ۲۰۱۴ راهی سینماها شده بود . این بازیگر ۵۴ ساله کانادایی-آمریکایی تاکنون ۲ بار برای فیلم‌های ” نمایش ترومن ” و ” مرد روی ماه ” برنده جایزه گلدن گلوب شده‌است .
راث نیز کارگردانی فیلم‌هایی چون ” تب کابین ” و دو فیلم ” هتل ” را برعهده داشته است .

دیدگاهی بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.