site hit counter

عنوان بعدی از سری ” جنگ ستارگان ” ، با نام ” Rogue One: A Star Wars Story ” در کمتر از ۶ ماه دیگر به روی پرده ی سینماها خواهد رفت . و کم کم در مورد داستان و کاراکتر های آن بیشتر خواهیم فهمید.

سایت ( Entertainment Weekly ( EW شانزده تصویر از این فیلم منتشر کرد . این تصاویر شامل کاراکتر هایی همچون stormtrooper _ البته نوعی مرگبار تر از آن ها _ ، یک تصویر از Director Orson Krennic ( با بازیِ Ben Mendelsohn ) ، راهب جنگجوی کور Chirrut Imwe (با بازیِ Donnie Yen ) ، و یک نوع ربات امنیتی جدید به نام K-2SO است که صداپیشگی آن توسط Alan Tudyk انجام شده است .

همچنین میتوانید تصویری از کارگردان Gareth Edwards در حال انجام کار هایش ، و نیز تصاویری از کاراکتر های فوق به صورت تکی را ، در بین این عکس ها مشاهده کنید .

لازم به ذکر است که این هفته تایید شد که شخصیت محبوب سری ” جنگ ستارگان ” ، Darth Vader ، در این شماره از سری حضور خواهد داشت و صداپیشگی آن را James Earl Jones به عهده خواهد گرفت . اما با این حال توقع نداشته باشید که پلان های زیادی از این شخصیت ببینید زیرا به گفته ی رئیس کمپانی Lucasfilm ، قرار است نقش کم ، اما در عین حال جلوه گری داشته باشد و در زمانی استراتژیک که انتظارش را ندارید ظاهر شود .

به علاوه ی تصاویر بالا ، در ادامه می توانید اولین تریلر منتشر شده از این فیلم را در دوفصل تماشا کنید- :

Rogue One: A Star Wars Story در ۱۶ دسامبر ۲۰۱۶ به روی پرده ی سینما های آمریکا خواهد رفت ، به دنبال آن به ترتیب Star Wars: Episode VIII در ۱۵ دسامبر ۲۰۱۷ ، the Han Solo Star Wars Anthology film در ۲۵ مِی ۲۰۱۸ ، Star Wars: Episode IX در سال ۲۰۱۹ و the third Star Wars Anthology film در ۲۰۲۰ به روی پرده ی سینما ها خواهند رفت .

دیدگاهی بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.