site hit counter

کم کم به انتهای فصل ششم سریال ” بازی تاج و تخت ” نزدیک می شویم . قسمت دهم از این فصل ، که قسمت آخر این فصل است ، فردا یکشنبه پخش خواهد شد و شبکه ی HBO ، یک سری تصویر از این سریال پخش کرد که در زیر میتوانید آنها را مشاهده کنید :

اخطار ! ادامه ی مطلب برای کسانی که فصل ششم این سریال را ندیده اند ، داستان را فاش خواهد کرد ! البته نه زیاد …

بسته به اینکه چقدر این سریال را دنبال کرده اید ، این تصاویر که توسط سایت Entertainment Weekly منتشر شده ، برایتان جالب خواهد بود . برخی از این تصاویر تایید میکند که شخصیت هایی مانند Tyrion ، Daenerys ، و Davos بدون توضیح در میان قسمت های مختلف نمرده اند و علاوه بر آن ، مهر تایید دیگری بر آنچه در تریلر این قسمت از سریال دیده شد میزنند .

شاید یکی از پر معنی ترین اتفاقات سریال درباره ی High Sparrow و Loras Tyrell ، و محاکمه ی آنها در این قسمت رخ دهد . این امر برای Cersei نیز صادق است و شاید پایان امیدی طولانی برای Cleganebowl باشد .

قسمت ۱۰ ام از فصل ششم سریال ” بازی تاج و تخت ” فردا یکشنبه ، ۲۶ ژوئن ، از شبکه ی HBO در همان زمان همیشگی پخش خواهد شد . تاریخ دقیقی برای پخش فصل جدید این سریال هنوز مشخص نشده ، اما هنوز برای پخش این اخبار وقت زیاد است ولی چیزی که مشخص است این است که با برگشت سریال با فصل جدید ، حقوق بازیگران بالا خواهد رفت .

دیدگاهی بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.