تولید کننده ی " Deadpool 2 " : فیلمبرداری در اوایل ۲۰۱۷ آغاز خواهد شد

اوایل امسال طرفداران بالاخره توانستند Ryan Reynolds را در نقش سوپر قهرمان محبوب Deadpool ببینند . این فیلم که بالاترین درجه ی R-rated در طول تاریخ را از آن خود کرد ، آنقدر موفق بود که هنوز چیزی نگذشته ، کمپانی ۲۰th Century Fox چراغ سبز را برای ساخت قسمت دوم این عنوان روشن کرد .

همراه با بازگشت Reynolds و کارگردان Tim Miller و نویسندگان Rhett Rheese و Paul Wernick طولی نخواهد کشید که طرفداران Deadpool 2 را به روی پرده ی سینما ها ببیند . البته قبل از اینکه Deadpool 2 اکران شود باید اول ساخته شود ! خوشبختانه Simon Kinberg ( تولید کننده ) به طرفدارن در حال انتظار امید تازه ای داد .deadpool

در طی حضورش در مراسم Saturn Awards در سال ۲۰۱۶ ، Kinberg به خبرگزاری Collider گفت که فیلم برداری Deadpool 2 در اوایل سال آینده آغاز خواهد شد . این زمان از نظر منطقی درست است و با تاریخی که برای اکران این فیلم شایعه شده _ ۲ ام مِی ۲۰۱۸ _ نیز جور در می آید . در حالی که Deadpool 2 با بودجه ای به مراتب خیلی بیشتر از شماره ی قبلی ساخته خواهد شد ، هنوز امکان این هست که سود کمی داشته باشد ؛ با این حال ۱ سال باید برای Miller و تیمش کافی باشد تا بتوانند مراحل پیش تولید را به پایان برسانند .

با وجود اینکه دانستن بازه ی زمانی مشخص برای فیلم برداری بد نیست ، اما این اطلاعات هنوز در مورد Deadpool 2 وحود خارجی ندارند ولی این تایید شده است که کاراکتر Cable در آن حضور خواهد داشت . به نظر می آید بعد از موفقیت بالای شماره ی اول این عنوان دوباره کنار هم جمع کردن دست اندرکاران مانند T.J. Miller, Morena Baccarin, Stefan Kapicic و Brianna Hildebrand چندان کار سختی نباشد ، اما تا کنون هیچ خبر رسمی از جانب آنها برای بازگشت به نقش هایشان منتشر نشده است . و این راز که چه کسی قرار است نقش Cable را بازی کند هنوز فاش نشده است ولی مردم علاقه ی خود را برای دیدن Ron Perlman و Dolph Lundgren در این نقش ابراز کرده اند .

با وجود موفقیت Deadpool در سال ۲۰۱۶ و قرار گرفتن آن در بین بهترین های این سال ، باید صبر کرد و دید آیا Deadpool 2 نیز به این سرنوشت دچار خواهد شد یا خیر . خوشبختانه کمپانی Fox با نگه داشتن کادر قبلی برای رسیدن به این مهم ، کار خوبی انجام داد . اگر همه چیز طبق نقشه پیش برود ، در سال ۲۰۱۸ ، همین موقع ها ، شاهد شاهکاری دیگر خواهیم بود .

X-Men: Apocalypse هم اکنون بر روی پرده ی سینما هاست ، Wolverine 3 در ۳ مارس ۲۰۱۷ به روی پرده خواهد رفت ؛ به دنبال آن یک عنوان دیگر از سری فیلم های X-Men _ که هنوز نام آن مشخص نشده ( احتمالا Gambit ) _ در ۶ اوکتبر ۲۰۱۷ ، Deadpool 2 احتمالا در مارس ۲۰۱۸ ، New Mutants احتمالا در ۲۹ ژوئن ۲۰۱۸ ، به ترتیب به روی پرده ی سینما خواهند رفت ؛ علاوه بر اینها عنوانی به نام X-Force نیز در حال ساخت است .

595 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *