شخصیت بد بازی رایانه ای Far Cry 3 به عنوان جدید از سری مرد عنکبوتی پیوست

vaas_farcry 3
vaas_farcry 3

Vaas یکی از شخصیت های منفی و ترسناک بازی ویدیویی Far Cry 3 بود . بازیگر مشهور Michael Mando ، که باعث شد جنون این شخصیت بد را در سال ۲۰۱۲ باور کنیم ، اکنون قرار است در فیلم جدید ” مرد عنکبوتی : بازگشت به خانه ” ( Spider-Man: Homecoming ) در یک نقش نا معلوم ظاهر شود .

به گفته ی سایت Hollywood Reporte ، وی به Robert Downey Jr., Michael Keaton, Donald Glover, و Marisa Tomei _ که در Captain America: Civil War نقش زن عمو مِی را بازی کرد _ ملحق خواهد شد . نقش برادر زاده ی او Peter Parker ( یا همان مرد عنکبوتی ) را Tom Holland بازی کرده که او نیز در Captain America: Civil War دیده شد .

Michael Mando_farcry 3
Michael Mando_farcry 3

” مرد عنکبوتی : بازگشت به خانه ” پروژه ی مشترک کمپانی های مارول و سونی است که حق ساخت فیلم هایی در مورد مرد عنکبوتی را دارد . لازم به ذکر است به وجود ” حق ساخت ” ای که سونی در مورد این عنوان دارد ، مارول تضمین کرده که کنترل خلاقیت این پروژه کاملا در دست خودشان است . طوری که رئیس کمپانی مارول Kevin Feige چنین گفت :

” خوب ، من خیلی وقت است که کارکنان کمپانی سونی را میشناسم . Amy Pascal و Tom Rothman که اکنون سونی را میگرداند ؛ اینها را سالهاست میشناسم . که این عالی است ، چرا که برای ساخت فیلم و گرفتن تصمیمات خلاقانه در زمینه ی ساخت ، ما را بسیار پشتیبانی میکند . آنها تا کنون شرکا ی بسیار خوبی بوده اند . ”

” مرد عنکبوتی : بازگشت به خانه ” در ۷ ام جولای ۲۰۱۷ اکران خواهد شد و فیلم برداری آن همین هفته در Atlanta شروع شد .

246 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *