site hit counter

در دنیای فیلم های پر بودجه ی هالیوودی ، استودیو فاکس جایگاه غیر معمولی دارد!. با وجود اینکه بازار فیلم های سوپر هیرویی تحت سلطه ی کمپانی هایی مانند مارول و کمیک یونیورسال  و حتی برادران وارنر قرار دارد  ، این فاکس است که صاحب حق ساخت آخرین عنوان مشهور مارول ، یعنی سری فیلم های X-Men است. اما درست زمانی که استدیو فاکس با اولین سری از ددپول سرگرم شده بودند  عنوان دیگر این کمپانی یعنی “ایکس من ، آخرالزمان” مورد نقد بود و اتفاقا در باکس آفیس از چیزی که همه انتظار داشتن ضعیف تر ظاهر شد.

اکنون نیز در یک اقدام غیر منتظره ، خودِ شخص Deadpool در یکی از تریلرهای ژاپنی از ایکس من ، به کمک دوستان جهش یافته اش آمده(!) و تا کمی چاشنی طنز را به سری جدید ایکس من اضافه کند
در حالیکه اضافه کردن طنز و مسخره کردن عنوان های دیگر یک کمپانی در دیگر فیلم های آن معمولی شده ، Deadpool خیلی بی رحمانه ، شخصیت های جدید و قدیم ایکس من را مسخره می کند تا حق امر را درعناوین این استودیو ادا کرده باشد .

نتایج غیر منتظره ی این امر هم بر فیلم Deadpool و هم برای X-Men تاثیراتی داشته  که حتی تاثیرات آن به فیلم آخر از سری فیلم های Wolverine نیز رسیده است . مردم نیز عکس العمل های غیرمنتظره ای نشان داده اند . با همه ی اینها ، Deadpool همچنان بزرگترین عنوان در بین سری فیلم های ایکس من در باکس آفیس است . اما اینکه برای چه مدت اینطور باقی خواهد ماند معلوم نیست!

در این بین ، فاکس سعی می کند بفهمد که چطور سری فیلم های ایکس من را ادامه دهد . این تفکر ها در عنوان های پیش روی این استودیو مانند X-Force و Gambit کاملا مشهود است .

در ادامه شما را به دیدن تریلر جدید ” ایکس من : آخر الزمان ” ، با حضور دعوت می کنیم :

X-Men: Apocalypse هم اکنون بر روی پرده ی سینما هاست ، Wolverine 3 در ۳ مارس ۲۰۱۷ به روی پرده خواهد رفت ؛ به دنبال آن یک عنوان دیگر از سری فیلم های X-Men _ که هنوز نام آن مشخص نشده ( احتمالا Gambit ) _ در ۶ اوکتبر ۲۰۱۷ ، Deadpool 2 احتمالا در مارس ۲۰۱۸ ، New Mutants احتمالا در ۲۹ ژوئن ۲۰۱۸ ، به ترتیب به روی پرده ی سینما خواهند رفت ؛ علاوه بر این ها عنوانی به نام X-Force نیز در حال ساخت است .

دیدگاهی بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.