" سریع و خشن ۸ ": تصاویر جالبی از ماشین های برفی در ایسلند

درحالیکه همه ی ما  لحظه شماری می کنیم تا ” سریع و خشن ۸ ” ( Fast & Furious 8 ) را به روی پرده های سینما ببینیم ( بهار آینده ) جزئیات این عنوان یکی پس از دیگری منتشر می شود(!). ساخت این فیلم که از ماه مارس ، از Havana و کوبا و Mývatn و ایسلند شروع شد ، و به Cleveland و نیورک و آتلانتا در آمریکا کشیده شد. پس می توان آن را یک سری جهانی دانست که با ستارگان سینما ، ماشین های گران قیمت و صحنه های فوق اکشن فیلمی دیدنی شده است!

با وجود اینکه هنوز نمی دانیم ” سریع و خشن ۸ ” ( Fast 8 ) دقیقا کجا اتفاق خواهد افتاد ، زمان آن رسیده که به پیش بینی ها در مورد آن توجه کنیم  و برای خبر های آن نیز آماده شویم . بازیگران Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Kurt Russell, Dwayne Johnson, Tyrese Gibson, Nathalie Emmanuel, Ludacris و Jason Statham دوباره به این سری باز گشته اند در حالیکه Scott Eastwood, Charlize Theron و Helen Mirren نیز به آنها اضافه شده اند .

طرفداران این سری می توانند پس از خواندن خبرهای بالا ، عکس هایی از ماشین های مختلف که برای طحنه های واقع در Iceland طراحی شده اند را ببینند . این تصاویر در سایت Facebook منتشر شدند : شاید این اتومبیل ها جالب ترین و درعین حال عجیب ترین ماشین های باشند که در این سری دیده اید .

در ادامه شما را به دیدن این تصاویر دعوت میکنیم :

همانطور که میبینید هر کدام از ماشین ها برای یکی از شخصیت های فیلم است . اینطور که مشخص است قرار است شخصیت های Diesel (Dom), Rodriguez (Letty), Ludacris (Tej), Gibson (Roman) و (Johnson (Hobbs را پشت ماشین های برفی در ایسلند ببینیم در حالی که ماشین هایشان برای این آب و هوا آماده اند و شاید قرار است تعقیب و گریزی نیز در راه باشد .

دیگر زمانیکه ” سریع و خشن ” در مورد رانندگی در خیابان های لس آنجلس بود را سخت می توان به یاد آورد. با هر شماره از این سری که روی پرده می رود ، از آن زمان دور تر میشویم . از مسابقه های اتومبیل گرفته تا دزدی و جاسوسی ؛ این طور که مشخص است در ۳ شماره ی آخری که قرار است از این فیلم بیرون بیاید همه ی این عناصر را با هم خواهیم دید .

Fast 8 در ۱۷ آپریل ۲۰۱۷ و به دنبال آن Fast and Furious 9 در ۱۹ آپریل ۲۰۱۹ ، Fast and Furious 10 در ۲ آپریل ۲۰۲۱ به روی پرده خواهد رفت .

544 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *