site hit counter

” ناصر منتظری ” که تا به حال دو آلبوم ” روزن رفته ” و ” چی چکا ” را با ترانه های ابراهیم منصفی منتشر کرده بود ، برای نخستین بار ، ۲۷ تیرماه در فرهنگسرای نیاوران به صحنه می رود .

طبق گزارشات ، ناصر منتظری ( خواننده و نوازنده گیتار ) طی دو سال گذشته دو اثر با گویش بندعباسی و اشعار ابراهیم منصفی منتشر کرده است ؛ او یکشنبه ۲۷ تیر ماه ساعت ۲۱ در فرهنگسرای نیاوران به صحنه خواهد رفت و قطعاتی از آلبوم‌های ” روزن رفته ” و ” چی چکا ” را به اجرا در خواهد آورد . تمام ترانه های این دو آلبوم ، از آثار ابراهیم منصفی ، ترانه سرای جنوب انتخاب شده اند .

با وجود اینکه ناصر منتظری تا به حال در کشورهایی همچون اسپانیا ، سوئد اجرا داشته و کنسرت هایش مورد استقبال نیز واقع شده است ، برای اولین بار است که در ایران به اجرای کنسرت می پردازد .

وی این روزها در آستانه ۴۰ سالگی است و موسیقی را به صورت تجربی در بندرعباس از سن ۲۰ سالگی آغاز کرده . لازم به ذکر است که علاقه بسیاری نیز به آثار ابراهیم منصفی دارد ؛ برای همین در آلبوم آینده اش هم بر ترانه های این هنرمند تمرکز خواهد داشت . او سعی دارد که در انتخاب ترانه ها و چگونگی آهنگسازی و بیان ترانه دقت بسیاری داشته باشد تا کارهایش دچار پرگویی و ناهمگونی میان موسیقی و ترانه نباشد و فضایی مناسب با احوالات شخصی خودش به وجود آورد .

دیدگاهی بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.